Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt férfiak volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak volt már személyiségzavaros (nárci, szociopata, egoista, stb barátnőtök?

Figyelt kérdés
Mennnyi ideig tartott, mennyi idő után mutatta ki az igazi arcát, sokat bántott benneteket lelkileg, mennyi idő elteltével és ki szakított? Mennyire sérültetek lelkileg és mennyi idő elteltével jöttetek rendbe?
aug. 18. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyen nőkből biztos nem egy kisangyal férfi váltja ki ezeket. Ehhez legtöbbször 2 ember kell.
aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam, terápiára jártunk pár - és egyéni terápiára. 5 évig éltünk házasságban 1 évet ismerkedtünk. Szóval 6 évig voltunk együtt.
aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 a személyiségzavarokat általában gyerekkori trauma, nagyon elcseszett nevelés okozza, és nem egy alakuló párkapcsolat.


Attól meg még nem lesz valaki nárcisztikus személyiségzavaros, csak mert vannak nárcisztikus jellemvonásai (pl. mutogatja a seggét instán, vagy arrogáns és parancsolgatós). A személyiségzavar egy kicsit komplexebb ennél, és elég súlyos dolog.

aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt. 2 év. Szakítás után is még fél év volt mire leráztam.
aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőként voltam olyan pasival 9hónapig akinek elköteleződési problémái voltak, notórius hazudozó volt.

Végül rájöttem hogy az anyja soha nem szerette, nem ölelte meg és azt hiszi hogy ez a jeges, rideg viselkedés a normális.

Nem tehetett róla de senkit nem tudott szeretni.

aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!