Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annak ellenére, hogy kapcsolatban vagyok eszembe jut folyton egy személy? Pedig nem akarom. De nagyon sokszor álmomban is előjön…Nap közben is folyamatosan eszembe jut,pedig szinte nem is ismerem,1x ha beszéltünk.

Figyelt kérdés

3 éve van ez velem lassan, házas vagyok gyerekkel és ő is házas gyerekkel. Ez már nonszensz. Nem leptem egy szikrát se az ügyben de kezdek ettől megorulni.Mitol lehet ez,mi ez?


Sajnos romantikus értelemben jut eszembe. A házasságon egyébként olyan átlagos, több éves.Volt valaki ilyen helyzetben?



aug. 24. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok más emberrel is van ilyen. Azért mert eszedbe jut vagy álmodsz róla még nem jelent semmit. Miután nem is akarsz az ügyben tenni semmit így nincs miért idegeskedni. Felesleges. Egyszerűen csak fogadd el hogy ez van és kész.
aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozol.
aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nem jelent semmit, 3 éve folyik ez lassan! És nagyon rossz,mert érzem, hogy vonzódom hozza, pedig nem akarok. Bárszabadulnék tőle,nem érdekelne az lenne a legjobb!
aug. 24. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi. Ha 4-5x beszelnetek, kiábrandulnal belole.
aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van itt egy tegnapi kérdés #gondolat, #vágy kulcsszavakkal. Keress rá, sok hosszú válasz érkezett.


"Nem léptem egy szikrát se" - a szikra jött hozzád.

Családos emberként sokkal nehezebb helyzetben vagy, mint bárki más.

A vele álmodás nálam is előjött. Engem meg szokott nyugtatni.

Úgy is felfoghatjuk, mint egy halálos betegséget: mi ezt kaptuk. Ezzel kell együtt élni, ezt kell elfogadni. Mint az 1-es válaszoló.

aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na de nem úgy tűnik, mintha ez tényleg elmúlnak, 1-2 hónapig lenne ez a “fellángolás” azt mondom oké! De így hogy 3 éve!?! Több év múlva is ez lesz?


Amúgy bennem van, hogy fel kellene keressem, lehet tényleg kiábrándító lenne.


A vicc az, hogy nem is az esetem, nem értem ezt az egészet.

aug. 25. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Erre mondják, hogy ne keress benne logikát, mert a kémiában nincs józan ész. Ha már meg tudod magyarázni, hogy a haját szeretem, vagy az illatát, az már nem az igazi.
aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mi ez, normális e vagy sem. Nálam is ez van. Azt nem értem, hogy hogyan alakulhat ki ilyen érzés egy idegen felé.
aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaaaj akkor hagyd. Ha csak az álombeli képhez vonzódsz a valóságban pedig nem is az esetet akkor hagyd fel se keresd. Biztosra mondom neked hogy nem tartana sokáig. Nálam is volt ilyen abszolút be sem jött a pasi hiába próbált velem beszélgetni aztán később álmodtam vele. Az a pasi bejött de hiába is szerettem és vonzódtam egy álombeli pasihoz a valóságban egyáltalán nem olyan volt. Akartam vele kapcsolatot de hálistennek hogy nem jött össze. Nekem is vannak mind a mai napig hogy álmodom pasikkal van amikor tök idegen vagy amikor egy régi ismerős aki tettszett és még mindig jó pasi...ilyenkor bennem is az van hogy fel kéne keresni az illetőt de elhesegetem a gondolatot. Azt hiszem ilyen esetben is próbáltam felkeresni az illetőt de még csak vissza sem jelöl facebook-on. Az álom maradjon csak egy kedves nosztalgikus álom. Tudom hogy ébredésnél valós érzéseid vannak nekem is olyan meg sokan másoknak de szeretem a párom így annyiban hagyom a dolgokat. Néha elfantáziálok de ennyiben kimerül.
aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!