Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki folyamatosan elérhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki folyamatosan elérhető, de mégsem reagál, nyitja meg a másik üzenetét azt nem igazán érdekli a másik igaz?

Figyelt kérdés
Van 2 gyereke és fárasztó a munka, ezt megértem. Mikor nincs fent nyilván dolga van. De mikor egész délután elérhető és ugyan úgy nem reagál, szerintem az már ignorálás.
júl. 16. 07:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Az ám
júl. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az em telo pl ebben hulye.

Pl alvo modban is azt jelzi h online vagyok. Csak en nem kapok semmi uzenetet meg. Akkor jonnek mikor felebresztem vahy hivast kapok. Van h orakig semmi dolgom vele de pl 4 embertol is jon uzenet, persze nem reagalok mert nekem nem jelzi a telom.

júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen.

Én az élő példa vagyok (sajnos) arra, hogy enyhén szólva nem jó a reakció időm. Próbálok erre odafigyelni.

Szerencsére a barátnőim már ismernek, nem sértődnek meg rajta ha néha csak pár óra múlva vagy másnap válaszolok. Tudják, hogy nem azért van mert nem érdekelnek, egyszerűen nincs időm munka mellett egész nap pötyögni. Márpedig ha válaszolok, akkor ők is válaszolnak, akkor megint válaszolnom kell és így tovább.

Ha fontos dolgot akarnak akkor hívnak és ez így jól működik :)


Én pl napközben dolgozok, a gépemen megvan nyitva a facebook általában, így jogosan láthatják, hogy egész nap fent vagyok, csakhogy nem beszélek senkivel.


34/N

júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedésnél szerintem más ez, mint egy már kialakult kapcsolatban/barátságban.

Ha velem valaki nem kommunikál napi szinten, azzal nem egymást keressük. Pláne ha már az elején nem akar időt fektetni a dologba, az mit is akar igazán?

júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. A barátomat pl mindig elérhetőnek mutatja, aztán sokszor azt sem tudja hol a telefonja, éppen játszik a gépen vagy kint van a kertben.
júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze ha éppen ismerkedsz valakivel akkor nagyon más a helyzet.

Valamiért én most a baráti társaságomra gondoltam.


3. voltam

júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha fent van és nekem nem válaszolgat, akkor nyilván mással beszél🤷‍♀️ én hagynám a fenébe.
júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Az is lehet hogy más dolga van hiába jelzi hogy elérhető.
júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

anyámnak pl 0-24ben elérhetőt jelez, holott 1 nap kb fél órát sincs fenn.

Férjem is ugyan ez. Ő is rengetegszer elérhető, holott a telefonja a műhelyben az asztalon.

júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

Hát ennyire torzultak a mai emberek, hogy a telefon státuszból meg az üzenet kézbesítő időbélyegből vonnak le következtetést, amit idegenekkel egy szar fórumon validáltatnak?

Hát nem tudod este hétkor felhívni és BESZÉLNI vele? Inkább folyamatosan semmitmondó üzeneteket küldözgetni, aztán meg spekulálni?

Hat beszarok, baszomalásan.

júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!