Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki folyamatosan elérhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki folyamatosan elérhető, de mégsem reagál, nyitja meg a másik üzenetét azt nem igazán érdekli a másik igaz?

Figyelt kérdés
Van 2 gyereke és fárasztó a munka, ezt megértem. Mikor nincs fent nyilván dolga van. De mikor egész délután elérhető és ugyan úgy nem reagál, szerintem az már ignorálás.
júl. 16. 07:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

Elsőre azt hittem, hogy véletlen a tini párkapcsolatok kategóriát olvasom.

Ahogy többen mondták előttem, gyakran van olyan, hogy elérhetőnek jelez embereket akik közel sem azok. Én is 0-24 elérhető vagyok pedig se éjszaka nem nyomkodom a telefonom se munka közben (ott nincs is nálam telefon). Úgyhogy ebből én nem szűrnék le semmit. Nem ignorál csak van más dolga. Lehet, hogy szívesen beszélne veled de 2 gyerek mellett azért senki nem szokott unatkozni, pláne nem egyedülálló anyukaként.

júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
Legtöbbször pedig az van hogy mással chatel🤷 Ez a tapasztalat.
júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
Az "elérhető állapot" teljesen véletlenszerűen jelez. Aki nem akar ebből értelmetlen hisztit, az már rég kikapcsolta... Amúgy ne legyen már elvárás azonnal válaszolni, lehet más dolga is. Majd ha 1-2 napon belül nem válaszol, akkor valószínű hogy nem is akar.
júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem itt nem egyszeri alakalomról van szó és arról, hogy pár órán keresztül nem ír vissza, hanem arról, hogy napok óta fent van és úgy nem ír vissza a kérdezőnek...de lehet tévedek. Ha úgy van, ahogy írtam akkor ignorál, igen.
júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok, a lepontozók szerint nincs joga az embernek ahhoz hogy dolga legyen, vagy miért lettem így szétpirosozva? :D
júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#15 Sok normális választ lepontoznak. Szerintem az oldalon van olyan is, aki direkt lepontoz mindenkit, mert nem egy kérdésnél az összes válasz le volt pontozva, pedig nem egy nézőponton voltak a válaszadok..
júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem pontozok senkit.

Egyébként teljesen jól mutatja, mikor van fent.

A kérdés azért merült fel, mert amikor akart, akkor tudott válaszolni azonnal, vagy néhány percen belül.

Most meg leginkább hiába van fent órákon át, el sem olvassa. Majd este, vagy másnap válaszol.

júl. 16. 16:00
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha este, vagy másnap válaszol az szerintem teljesen korrekt. Napközben simán lehet elfoglaltsága.

És nem tudom, honnan veszed hogy "teljesen jól mutatja", mert nem.

júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 hete sz**ar a messenger bármit is csinálok vele.


2 hete nem mutatja, hogy online vagyok és másokat sem látok h online e.

se alkalmazásban se böngészőben.


van amikor meg valakit még azután is fél óráig elérhetőnek mutat ha kilépett

júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván annak a két gyereknek van anyja/apja is, aki képben lehet, plusz millió lehetséges opció merül fel:

-Telefon töltőn,net bekapcsolva, miközben ő: füvet nyír,

-Meccset néz

-Edz

-Filmezik

-Meetingel

-Főz

-Csalàddal foglalkozik, stb.,stb. ...


Ha téged frusztrál a gondolat, hogy talán nem is vagy szàmàra fontos, mindenképpen hívd vagy keresd fel és szegezd neki a kérdést, ugyanis ez az online ba..akodàs vicc kategória, komolyan mondom...🤔

júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!