Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jogos marasztalni a kedvest?

Figyelt kérdés

Én csak akkor utazok el külföldre a párom nélkül, ha muszáj, pl. ha a munkám miatt kiküldenek. Ha el lehet kerülni, akkor nem utazom. Pl. nem utazok külföldre dolgozni, ha hobbiból és csak másodlagosan a pénzért csinálnám. De nem is tudnék nagyon utazni nélküle, hiányozna.

Ezt a páromtól, akárki is az, ugyancsak elvárom.

vélemény?


2011. jan. 7. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
én is igy gondolom egyetértek veled.
2011. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom! Nálunk pl. a férjem imád síelni, én meg nagyon nem. Most miért ne mehetne ki mondjuk Ausztriába egy hétre síelni. Nyilván megkérdez, hogy van-e kedvem, de annak nem látom értelmét,hogy egy hétig "szenvedjek" egyedül, szinte 0 sítudással a pályán, nem kevés pénzért, hogy együtt lehessünk! Szóval ilyen esetben én nem várom el,hogy csak ezért ne menjen ő sem!
2011. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó, ez tökéletesen igaz, persze hogy menjen síelni. Nem ilyenekre gondoltam :)


De például ne utazzon ki két hónapra, hogy egy amszterdami családnál vigyázzon a gyerekre. Volt ilyen barátnőm, kissé szar volt!

2011. jan. 7. 09:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szólhatsz bele az életébe
2011. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köhömm itt nem arról van szó, hogy beleszólok az életébe, írtam hogy én is megteszem, amit elvárok, ez egy párkapcsolat, nem utazgatunk ugyanúgy, mintha egyedülállók lennénk. Van különbség a "beleszólok az életébe" és a "számítok az alkalmazkodására" között. Az enyémre lehet számítani, de ez nem azt jelenti, hogy belenyugszom, hogy összevissza utazgat nélkülem, amikor eszébe jut.
2011. jan. 7. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok! Értem már!

Nézd itt alapjában véve az a gond,hogy ha ő ezt magától nem érzi, akkor neked felesleges "kérni"!

2011. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez így van. Akkor én mondtam a lánynak, hogy nem örülnék, ha elutazna, de tojt rá, nem érdekelte, úgyhogy nem volt mit tenni.
2011. jan. 7. 10:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdekes eset lehetsz, hogy mindenki el akar mellőled utazni. De pont Amszterdamba? És csak 2 hónapra?

Egyébként meg ezt valóban neki is érezni kell, hogy mit tehet meg, és tudnia kéne, hogy hiányzik neked, ezért olyan munkákat vállalna el, amivel melletted maradhatna.

2011. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ennél a párkapcsolatnál valami bibi van

a munka (pénz) nem lehet fontosabb, mint egy kapcsolat...

2011. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azért 2 hónapra, mert az volt a nyári szünidő :-)

Amszterdamba azért, mert ott kapott ilyen au-pair munkát. Mindegy, hova, lényeg, hogy külföldre, mert az kaland. Ez volt az alapelve.

2011. jan. 7. 12:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!