Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne hanyagoljon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne hanyagoljon?

Figyelt kérdés
A barátom 18éves, suliba jár, edz, és most már dolgozik is hobbiból. Egyszerűen nincs rám ideje. Csak hétvégén találkozunk, és akkor is úgy érzem mintha szívességből tenné, vagy mintha megtiszteltetésnek kéne éreznem, hogy a drága idejéből szán rám. De mindig felhív, tök normális, és mindig mondja, hogy szeret,de elhanyagolva érzem magam, persze tudom, hogy nincs több ideje. Mit tegyek?
2011. jan. 5. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Találj egy hobbit!
2011. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindenképp beszéld meg vele, hogy ez hosszútávon nem jó...beszéld meg vele hogy több talira, randira van szükséged
2011. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor azt mondja, hogy ennél többet most nem tud adni
2011. jan. 5. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
ha most az én nézőpontomból "néznék" tehát suli mellett melóznék plusz megyek edzésre, és a páromat csak hétvégenként láthatom és ő hiányol, én speciel az edzésről lemondanék (ezt tenném én, de ez mellékes) de próbálj vele valami kompromisszumot kötni, (de úgy hogy ne érezze magát beszabályozva) tehát a héten 1-2 napot rád áldozna...amikor épp nem készül edzésre vagy nem tudom
2011. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom hogy találj egy hobbit. Suliba jár, edz, és dolgozik. Gyakorlatilag megfogtad vele az isten lábát, de emellett nem is lehet túl sok ideje. Azt mondod, amúgy normális, felhív, nem hanyagol. CSAK tényleg sok a dolga. Elfogadod ezt, vagy kereshetsz egy állástalan alkoholistát akinek napi 24 óra szabadideje van.

É inkább azt javasolnám azt a kevés együttlétet tegyétek emlékezetesebbé. Úgy értem ha nagy nehezen együtt tudtok lenni végre, azt ne pazaroljátok el tévé előtt punnyadásra, hanem tényleg szervezzetek magatoknak programot. Azt töltsd fel tartalommal ami van. Több nem lesz, csak ha kibukik/kirúgják, gondolom ezt te sem szeretnéd.

2011. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van hobbim, csak mivel tudom, hogy milyen kötött az ideje, ha szól, hogy ráér, akkor nem megyek edzeni, és így kiesem a kondiból, és elmegy a kedvem az egésztől... köszönöm a kedves válaszokat:)
2011. jan. 5. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Áááhhááá! Megérkeztünk a problémához. Tehát ő nem mond le a sportról a kedvedért, te viszont fordítva megteszed ezt érte. EZT mindenképp beszéljétek meg! Ha úgy érzed te igazságtalanul többet áldozol a kapcsolatotokért mint ő, az frusztrációt, veszekedést, és a végén szakítást eredményez.

Ne várj, hogy majd magától észreveszi. Nem fogja. Beszéld meg vele. Találjatok megoldást. Együtt.

2011. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22:33, nem csak ez a két véglet létezik.

Az én barátom is dolgozik minden nap, havi kétszer szombaton is, mégis egy héten általában 3-5 alkalommal együtt vagyunk, szóval nem csak a "lecsúszott alkoholisták" tudnak időt szakítani a párjukra, már bocs.


És egyetértek az előttem válaszolóval: te lemondasz a kedvéért az edzésről, de ő erre nem képes a te kedvedért?

Kicsit egyoldalúnak látom így ezt a kapcsolatot...

L/23

2011. jan. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!