Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos a pénz?

Figyelt kérdés
Én egy szegény fiú vagyok.Ez azért érdekel mert megismertem egy nagyon gazdag lányt,és nem tudom hogy mondjam meg neki.Ez nekem nagyon kellemetlen,és nem tudom most mit csináljak.Ezért kérem hogy segítsetek.
2009. jan. 28. 23:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Maga a pénz nem fontos.De akkor gáz ha már egy virágot se ad,nem fizeti a mozit...stb-t a randin mondván hogy ő szegény.De egyéként nem zavaró. Ha a lány gazdag és mondjuk elvan szállva magától akkor elöfordulhat hogy a pénz is motiválni fog.De csak gondolkodj optimistán
2009. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Engem zavar. Én csóró vagyok, tekintve, hogy nincs munkám. A párom nem gazdag, de legalább van rendszeres bevétele. Engem zavar, hogy legtöbbször ő fizet. Rosszul érzem magam emiatt. Ő nem problémázik emiatt, de engem feszélyez a dolog.

Egyébként én igyekszem úgy intézni a dolgokat, hogy elkerüljük a fizetős helyeket. Pl. itthon főzök, nem étterembe megyünk. Amúgy meg 1000x többet ér számomra, ha mondjuk szeretetet kapok, semmit ajándékot stb. Szal én tisztáztam vele, mi a helyzet és hogy nem akarok konfliktust a pénz miatt, ezért ha lehet oldjuk meg úgy a dolgokat, hogy ne verjük magunkat költségekbe. Azért lehetőségeimhez mérten igyekszem én is fizetni ezt-azt. (23/l)

2009. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Az nem fontos hogy mennyi pénze van.Ha szeretitek egymást legyetek boldogok.Csak akkor lenne baj ha nem dolgoznál és a lány tartana el téged.A nővérem egyíszer már igy járt.Összeházasodott lett 5 gyerek.Igy is szegények voltak de a férje lusta volt dolgozni elvette a saját gyerekétől a zsebpénzét és a nővéremtől kéregetett pénzt.És egy forintot nem költött a gyerekekre ugy volt vele hogy majd a nővérem eltartja.De azóta már elváltak.

Szoval ha te nem ilyen lehet vele akkor nem lesz probléma az egészből.

2009. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Hát, nem vagy egyszerű helyzetben. van egy nagyon jó mondás németül, ha esetleg németes vagy értheted: "Liebe wohnt in Palais und Hütte (a szerelem palotában és kunyhóban lakik). ugye ez azt jelenti, hogy a társadalmi szociális helyzetnek nincs köze a szerelemhez. az a baj, hogy eleinte nincs, amíg tart a lángolás, aztán jöhetnek apró megjegyzések a tehetős fél részéről, amivel érezteti, hogy khm, bocs itt az én pénzem beszél. ugye társadalmi sztereotípia, hogy nők részéről nem gáz, ha szegényebb, mivel ugye a ffi "tartja el" a nőt. fordítva viszont már sokkal cikisebb. valószínű, hogy nagyon frusztrálna téged, ha a lány fizetné a dolgaidat.(mert biztos vagyok benne, hogy ő ragaszkodna hozzá) mondok még valamit: a lány szociális helyzeténél fogva olyan szabadidős dolgokat űzhet, amiket Te nem engedhetsz meg magadnak. (drága sportok, sűrű külföldi utak) mivel gondolom nem várod el, hogy ő állja számodra is ezek költségeit, így ezekben nem tudtok közösen részt venni. ez a lány hozzászokott a jóléthez. nagyon szerelmesnek kell hogy legyen beléd, hogy lemondjon róla, hiszen Te ezt nem vagy képes neki biztosítani.

én azt tanácsolom, hanyagold ezt a lányt, keress egy hozzád hasonló anyagi helyzetben lévőt, aki előtt nem frusztrálna, hogy szerény körülmények közt élsz. mert hidd el, amíg tartana a gazdag lánnyal a kapcsolatotok, örökké benned motoszkálna a kettőtök közt lévő hatalmas anyagi különbség.

tündérmesék meg nincsenek...:(

2009. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

A férfi önbecsülésedet viszont mindig is zavarni fogja, ezért írtál most is ide. Amúgy tényleg elég néha 1-1 virág, mozi, vacsora; nem kell elvinned a Bahamákra.


Mert az a klasszikus felállás, h a családban a ffi teremti meg az anyagi, a nő pedig az érzelmi biztonságot.

Erre alkalmasak leginkább és általában. Lehet fordítva is, de hogy még tetejébe tartósan is, na az már fehér holló. Persze működhet.

2009. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
ha ismered, v még nem de meg fogod, akkor rájössz majd mennyire számít neki a pénz, ha nincs elszállva akár hosszú és tartalmas kapcsolat is lehet, ha viszont 1 sznob pi...a akkor sztornó, voltam már hasonló helyzetben
2009. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel hogy mennyire gazdag vagy szegény.A lényeg az ha szeret akkor úgy szeret ahogy vagy.és amilyen vagy.Nekem nem fontos a pénz.
2009. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon idealista tinielképzelés, hogy nem számít a pénz egy kapcsolatban, a szerelem meg mindenen átsegít. ilyen csak a mesében létezik. a szegénység megöli a szerelmet. ezt láttam a környezetemben, példának okáért a saját szüleim házasságában is. fájdalom, de én nem mennék feleségül sajnos olyan ffihoz, aki olyan szegény, mint a templom egere, mert egyszerűen nem óhajtok nyomorogni(annál több eszem van). most jöhetnek a mínuszok.
2009. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
keres másik lányt megkíméled az érzelmeid és a pszihéd
2009. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 vav22 ***** válasza:
90%

Ha normális a csaj és nem csak szórakozni akar a pasikkal meg fogja érteni. Amúgy van sok ingyenes program is. Én imádok nyáron egy tóparton este sötétben naplementét nézni és közben beszélgetni, lógatni a lábam a vízben. Ha romantikus típus tuti bejön és ráadásul a csajok nagy része elovad ha verset írnak nekik. Virágot már kaptam úgy is, hogy útközben szedte valahol, legalább "megdolgozott" érte :D:D:D

Én szintén elég szegény vagyok (bár lány vagyok, de ez lényegtelen), elég rossz házunk van, sok repedés, nem a legújabb bútorok stb. Mindig féltem elhívni egy pasit magamhoz, de úgy voltam vele, hogy most legalább kiderül, hogy tényleg szeret-e, mert ha igen akkor ez nem fogja zavarni. Eddig senkit nem riasztott el szerencsére... 23/L

2009. jan. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!