Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos a pénz?

Figyelt kérdés
Én egy szegény fiú vagyok.Ez azért érdekel mert megismertem egy nagyon gazdag lányt,és nem tudom hogy mondjam meg neki.Ez nekem nagyon kellemetlen,és nem tudom most mit csináljak.Ezért kérem hogy segítsetek.
2009. jan. 28. 23:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
valamennyire szamit pedig, a legnagyobb problema, amikor valaki csoronak titulalja magat es ezzel magat sajnalja. EN is szegeny csaladbol szarmazom, 18 eves korom ota magamra keresek, de nem tartot magam szegenynek, mert mindenem van, ami kell, mivel dolgozom, mellette nappalin jarok egyetemre, nyaron nem szetbulzisom magam minden nap, hanem akkor is dolgozom, mert nem varom hogy a sultgalamb a szamba repuljon. Most a te kerdesedre, sajna egy lany zavar, ha a fiu nem tud fizetni neha a moziert vagy egy szal viragert, foleg ha a lany gazdag es elvarna, nagyon nagy szerelemnek kell lenni, hogy ne zavarja. Az en parom nem gazdag, olyan mint en, tehat van amire kell, de legalabb meg tud lepni neha valamivel, hiaba imadom, szerintem zavarna ha allandoan azzal jonne, hogy milyen szegeny. Ez persze ne gatoljon az erzesed feltarasaba, lehet hogy a lany nagyon aranyos es nem erdekli majd abszolut a penz, te pedig kicsit tobb onbizalmat.
2009. jan. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem a pénz számít, hanem a hiánya.
2009. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!Én csak azt szeretném ha nem azt érezné hogy a pénzére pályázok,mert már sokszor átverték.
2009. jan. 29. 09:08
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én csak azt szeretném ha ezt elmondom neki,nehogy azt gondolja hogy a pénzére hajtok.Mert már sokan átverték.
2009. jan. 29. 09:16
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
komolyan, leirja valaki a velemyet, ti meg lepontozzatok, csak azert mert nem tetszik, amit gondolok???
2009. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%

hali :) hát jó ha van pénz XD de elsősorban az a jó, ha mindenki magától szerzi meg


nekem nemannyira fontos, az én pasim se egy pénzeszsák, az árvaellátásából él, de nagyon szeretem, ambíciózus és nagyon ügyesen tud spórolni, természetesen nagyon sokat tanul az ügyvéd ismerősétől, aki anyukája legjobb barátja volt, egy jó spórolási módszer pl: "nem vagyok elég gazdag ahhoz, hogy xart vegyek"


én pedig sokat tanulok tőlük :)


így bele-bele olvasgatok az üzenetekbe, sokaknak igaza van, az a szint, amikor már egy rózsát/mozit/kávét nem tud fizetni az udvarló, az már talán kicsit gáz


mondjuk én tudom, hogy nem azért nem kaptam 1 évig vörösrózsát mert nem volt rá pénze, hanem mert mindketten küzdünk bizonyos problémákkal, amelyeket segítünk egymásnak megoldani, és ebben partnerek vagyunk, nekem apám nem volt (pedig van apám csak... mindegy) neki meg anyukája, és így mindkettőnknek vannak hiányosságai


na mindegy, a lényeg: szerintem ráhajthatsz a csajra, ha van annyi fityinged hogy meghívd valahova (mondjuk mi nem pénzes szórakozásokat szeretünk (anime/táncszőnyeg/színjátszó) - csak ne csinálj abból rendszert hogy mindent te fizetsz


jaj mi a legutálatosabb: anyám nővéréék jóval gazdagabbak mint mi, és anyám nővérének a lánya mindig összeszed valami még pénzesebb pasit... és akkor jön az öreganyám meg a rokonság, hogy milyen aranyos ez a X, hogy mekkora audija van meg vett egy új telefont a lányuknak meg viszi mindenhova ... ezt nagyon utálom, hol nem szarom én azt le h milyen egy törpe audi meg milyen kéccázezer forintos új telefont kapott az unokahugom? -.-"


erre közöltem, nekünk kis favoritunk van, de abba minden belefér :)

2009. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,hogy én férfi vagyok,de be kellett néznem...Melyik pasit nem érdekli ez a téma ugyebár?:D

Szerintem először fel kell mérned a kettőtök közti anyagi különbséget,és mérlegelned a helyzetet...Én sem vagyok egy gazdag gyerek,de párkeresésnél mindig a saját anyagi helyzetemhez viszonyítottam...Mikor egy 20 éves csajjal randiztam,és elkezdte sorolni,hogy apukájától kapott 100 000 FT-s nyakláncot,meg gyűrűt,vagy valami brosst,akkor már arra gondoltam,hogy ez nekem nem lesz jó,mikor elegem lett a kövi szöveggel búcsúztam el:közöltem vele,hogy majd legközelebb,most elmegyek egy füstös kocsmába,megiszom a 210 FT-s Borsodit,hozzá 420 FT-s Bond cigit fogok szívni,utána lefekszem a nem egész 40 000 FT-s ágyamba,és a 10 000 FT-s takarómmal betakarózva elalszok,hogy reggel a 800 FT-s fogkrémemmel megmossam a fogaim...Nem is folytatom,szegény csaj padlót fogott,megsértődött,és hazament.

2009. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Előttem író válaszoló: Jó arc vagy. Jó kis lecke volt a csajnak, bár nem biztos, hogy vette a lapot, lehet, hogy simán csak Téged tartott bunkónak. Na mindegy, lényeg, hogy én jót nevettem rajta :-D
2009. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan fontos, bár a legtöbb lány szereti, ha azért meghívják moziba, vagy enni.

egyébként pedig az, hogy gazdag, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy sok pénze van..az én barátomék iszonyú gazdagok, a barátom viszont soha nem kér a szüleitől pénzt, kap egy kis zsebpénzt, és abból gazdálkodik egész hónapban (pedig ha szólna nekik, akkor szerintem bármennyit adnának neki)..így van, hogy felesben fizetünk, meg nem halmoz el ajándékokkal, pedig megtehetné.engem ez egyébként nem zavar, szerintem ez így a jó..szóval lehet, hogy az a lány, aki neked tetszik, szintén ilyen 'jólelkű'.

2009. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!