Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek ennyire a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ennyire a pénz számít az életben?

Figyelt kérdés
Ha valakinek nem anyuci meg apuci tette alá a kocsit meg a házat, hanem dolgozik érte(és hozzá teszem sokan irigyelnék a fizetését) az nem számít, mert nincs ideje minden hétvégén elutazni vitorlázni, vagy hosszú hétvégékre menni. És ezért már dobni kell egy ilyen anyuci kicsi fiáért?!
2010. júl. 12. 09:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A ribancoknak csak az kell az értelmesebbnek nem kell annyira a pénz csak a boldogsák :
2010. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

igen dobni.

mert a nőket meg a ribancokért dobják akik jobban szopnak.ez az élet törődj bele. nektek test kell nekünk pénz.

2010. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki biztos én vagyok a naív:S:)
2010. júl. 12. 09:46
 4/23 anonim ***** válasza:
nekem abszolút nem számít a pénz. de volt már olyan pasim, aki igen tehetős volt, viszont olyan is, akinek alig volt pénze még buszra is. persze, kell hogy legyen valamilyen életszínvonala az embernek, de a mai világban ez igen nehéz. ha megismerkedsz egy fiúval/lánnyal, akinek alig van valamije, attól még együtt kialakíthattok magatoknak egy szép életet szépen lassan. szóval baromira nem az számít. legalábbis nálam. sokkal inkább az, hogy megértsük egymást, szeressen, tiszteljen, eltudjam vele képzelni az életem. sok lány nem ilyen, nekem sok ismerősöm van, akinek az számít, hogy a pasinak milyen a kocsija, van e háza, nyaralója, stb. de nem ez a fontos főleg úgy nem, ha a szülők toltak mindent alá. mert akkor semmit nem tud értékelni. persze, tisztelet a kivételnek. van aki így gondolja, van aki nem. a pénz sokszor boldogít, hiszen van és bármit megtehetsz, de sokszor csak a keserűséget, bánatot okozza. kinek hogy :) 28/L
2010. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

ez saját taasztalat?

mert akkorgondolom te is olyanokkal jössz össze,akinek a külsőségek a legfontosabbak!

nem mindig bomba nőt kell keresned és akkor nem koppansz

!

2010. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Csak nálam nem az van, hogy nincs pénzem, mert azért elég jól keresek csak nekem meg kell érte dolgoznom, van hogy hétvégén is mennem kell dolgozni, mert a cég ezt megköveteli, és nincs időm minden hétvégén utazgatni.
2010. júl. 12. 09:49
 7/23 anonim ***** válasza:

Hát érdekes nőkkel akadhatsz össze..

Nálunk is az a mondás járja, ami nálam életfilozófia is:

Inkább akarok férfit pénz nélkül, mint pénzt férfi nélkül..

2010. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szegény férfiak..A nőknek anyagi biztonság kell, nektek meg a szépség..Ez van.
2010. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat igen! Nem nagy képűségből mondom, de elég sok csinos lány vett körül mindig, és sosem vettem észre ezt,hogy ez számított volna valaha is, csak az utóbbi időben.
2010. júl. 12. 09:55
 10/23 anonim ***** válasza:
pontosan. miért nem tudtok beletörődni?ti elvárjátok,hogy egy nő legyen bomba csaj meg jól szopjon és nyeljen is..akkor valamit valamiért,nemde?
2010. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!