Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek ennyire a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ennyire a pénz számít az életben?

Figyelt kérdés
Ha valakinek nem anyuci meg apuci tette alá a kocsit meg a házat, hanem dolgozik érte(és hozzá teszem sokan irigyelnék a fizetését) az nem számít, mert nincs ideje minden hétvégén elutazni vitorlázni, vagy hosszú hétvégékre menni. És ezért már dobni kell egy ilyen anyuci kicsi fiáért?!
2010. júl. 12. 09:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Jó legyen pénz a fontos!és már mondtam nem az a baj, hogy nekem nincs, mert van elég jól keresek) de ha a pénz kell azt honnan legyen ha dolgozni se dolgozzon. Mert anyuci apuci se lesz mindig ott szerintem.
2010. júl. 12. 09:58
 12/23 A kérdező kommentje:
Ja és egy olyan kis p.öcsért dobott akinek apuci vett a Balatonon egy vitorlást, hogy a kis fia nyáron ne unatkozzon már annyit otthon. Életében nem dolgozott még az ilyen embertől mit vártok? Milyen lesz az életben?
2010. júl. 12. 10:09
 13/23 anonim ***** válasza:
Törődj bele, hogy azok a nők, akik ilyeneket akarnak, azok sosem lesznek szerelmesek azokba a pasikba, vagy egyszerűen nincs értékrendjük, vagy önbecsülésük. Én már csak tudom, a nővérem szintén ilyen pénzsóvár dög... de meg is lehet nézni milyen az élete... én 4éve boldog vagyok a barátommal(aki mellesleg az apja cégénél dolgozik a fősuli mellett ácsként és amit akar, mindenért meg kell dolgoznia), ő meg havonat-max félévente váltogatja apuci kicsi fiait...és közben mindenki egyre nagyobb kvának nézi...
2010. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 sanszi válasza:
Elkorcsosult világban élünk! A tömeges divathóbort után mennek az emberek. Mára már semmi erkölcs és tartás nincs az emberekben. Elkelne már egy krízishelyzet, h megtanulják értékelni az igazán fontos dolgokat. Ami nem a pénz és nem is a szex. Észre kell venni, h ezek csak eszközök. Mi irányítjuk ezeket a dolgokat, és nem fordítva.
2010. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én elfogadnám, csak akkor sem tudom megérteni ezt a dolgot.
2010. júl. 12. 11:44
 16/23 anonim ***** válasza:

Nekem pl soha semmit nem toltak a s.ggem alá,nem kényeztettek el sohasem a szüleim.Gondolom ezért sem vagyok egy anyagias liba.Mondjuk azt senki sem állíthatja,hogy a pénz nem fontos,mert azért valljuk be,az elég sz.r,ha nincs:S De én magamnak fogom megkeresni azt a pénzt,ami nekem szükséges,nem akarom,hogy pénzeljenek.A pasim mondjuk olyan,hogy szinte mindent megvenne nekem,mert azt mondta,hogy szeretne nekem mindent megadni,kényeztetni,de megmondtam neki,hogy nincs semmire sem szükségem,mivel már úgyis megvan mindenem(szerelem,törődés...).

Anyuci pici fiás sztorihoz meg annyit,hogy én egy ilyen típusú pasit dobtam.Lehet,hogy pénzes volt,de emberileg nem volt 100as.Egy pasiban soha nem azt nézem,hogy mennyire pénzes:S

20L

2010. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Úgy látszik én futok bele ilyen lányokba mindig:D
2010. júl. 12. 11:56
 18/23 anonim ***** válasza:

Ennyit a férfiakról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__10..


Az igények azért megvannak..

2010. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ugyan ilyet nők is fel tehetnek, hogy mekkora legyen neki meg milyen vastag na meg mennyi a kes?! Szóval ebben nők sem különbek.
2010. júl. 12. 12:06
 20/23 anonim ***** válasza:

Épp ez az, mindenkinek meg van, mi a fontos.Van akinek fontos az anyagi biztonság, mint például nekem.De ez nem azt jelenti, hogy én csak felső 10000-ből választok magamnak párt, hanem azt, hogy egy férfit ne nekem kelljen már eltartani, és ne hitelekből kelljen élnünk.

Gondolom egy csaj megsértette a hiúságod, ezért pattogsz ennyire.

2010. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!