Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek ennyire a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ennyire a pénz számít az életben?

Figyelt kérdés
Ha valakinek nem anyuci meg apuci tette alá a kocsit meg a házat, hanem dolgozik érte(és hozzá teszem sokan irigyelnék a fizetését) az nem számít, mert nincs ideje minden hétvégén elutazni vitorlázni, vagy hosszú hétvégékre menni. És ezért már dobni kell egy ilyen anyuci kicsi fiáért?!
2010. júl. 12. 09:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Azért szerintem havi netto 180-200 ezres fizetés mellett nem arról van szó, hogy anyagi biztonság nem lenne meg. Hanem arról szólt igazából a kérdés, hogy egy olyan ficsúr akit apuci pénzel mért jobb és mért jobb a pénze?!
2010. júl. 12. 12:27
 22/23 anonim ***** válasza:
Az eszedbe sem jutott még, hogy nem a pénzeddel van a baj, hanem veled?
2010. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Csak tudod addig tökéletes voltam amíg nem kellett ennyit dolgoznom és volt időm vele hétvégente elmenni ide oda most meg hogy már többet dolgozom és nem érek rá állandóan menni így már nem voltam jó. De tudta, hogy én nyáron többet dolgozom a nyár első felében, mert ilyenkor a cégnél nagy a megrendelés nincs időm augusztusig utazgatni.
2010. júl. 12. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!