Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz vagyok?

Figyelt kérdés
2 hónapja, hogy együtt vagyunk a barátnőmmel és kezdem úgy érezni, hogy "túlzásba viszem magam." Ez annyit jelenet,hogy ha vele vagyok kb. 2 percenként mondom neki, hogy "Szeretlek" és hogy "De annyira gyönyörű vagy". Nem mondta, de kezdem úgy érezni, hogy "túlzásba viszem magam", de nem tehetek, annyira nagyon nagyon szeretem, hogy szavakkal el nem tudnám mondani és amikor ezeket mondom neki annyira jó érzés önt el. És most jöjjön talán a még gázabb része: amikor nem vagyunk együtt (suliban pl. vagy akár most is) akkor csak rá tudok gondolni és egy idő után (főleg itthon) úgy elkezd hiányozni, hogy néha elsírom magam. Ez szerintem baromi égő, de sajnos nem tudok mit csinálni, próbáltam már sokszor elfojtani, de nem megy. :S
2011. jan. 4. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát engem eléggé idegesítene ha ezt csinálná a barátom, de lehet a lány szereti. A sírás, lehet csak a hormonok miatt van. majd kinövöd :)
2011. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én párom is hasonlóan viselkedik (mondjuk én is). Imádom érte! :) (2 éve vagyunk együtt)
2011. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
14 éves vagy, és ez az első barátnőd? igaz? :)
2011. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 hónap, a legerősebb szerelem időszak, ez természetes, én örülnék, ha a barátom ennyit mondanáá..:) Hát egy icipicit fogd vissza magad. De azért éreztesd vele, hogy szereted de ne csak szavakkal, inkább tettekbe. És nem gáz, h elsírod magad :D Végre egy pasi kimutatja az érzéseit.!!!!(Tisztelet a kivételnek)
2011. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát...14nél kicsivel idősebb vagyok, de az első barátnő az stimmel. :)
2011. jan. 4. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok hogy aki ilyen helyzetben sír annak eddig csak megszületni volt nehéz,egy burokban él és nem élt még át olyan kínokat amire a sírást "kitalálták".


Ugyanakkor nem gáz...vagyishát most minek szóljak meg emiatt kifejezetten másokat?Nem tudom hova tenni a dolgot de mivel senkinek nem ártasz vele engem ugyan nem zavar.

2011. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Diagnózis: Nagy Szerelem. :)


Legalábbis szerintem ez annyit jelent, h nagyon bele vagy szerelmesedve. :)

És hogy baj-e ez, hát majd a bnőd megmondja.

De ha szeret, így fogad el. :)

Nem baj ez szerintem. Ha sem sokkal idősebb, mint te, akkor majd együtt "felnőttök".

2011. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem vagy gáz de te most egy szerelem burokban vagy. Ez így természetes, és nagyon jó érzés, de nem feledd nem te vagy az egyetlen férfi a földön,. bárki csábíthat, bárki behódolhat, és tudd a közmondást: Szerelemben, háborúban mindent szabad. Nem szeretném hogy nagy pofáraesés legyen belőle de szerintem az lesz. Ne szolgáltasd ennyire ki magad senkinek(főleg nőnek ne!) Legyél egy KICSIT kemény, titokzatos, vagány(ne feledd csak kicsit!)Te irányíts! Legyél dögös fasz@gyerek! !Te még nem tudod hogy mire képesek a nők! Sok sikert!
2011. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem is az előző barátom ezt csinálta, és engem idegesített!

Szinte megfolytott a szeretetével hogy állandóan a "nyakamon volt"

De lehet a barátnődnek ez bejön és ez a lényeg :)

2011. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Uhh, hát most egy kicsit megijedtem. :S

Lehet, hogy tényleg visszább kéne vennem, de én egyszerűen nem tudok lazább lenni vagy vagányabb, én ilyen vagyok és kész. Egyébként a barátnőm sem az a halál laza típus, eléggé visszafogottak vagyunk mindketten.

2011. jan. 4. 22:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!