Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfingtam magam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfingtam magam a barátom előtt, lőttek a romantikának?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátommal az ágyban feküdtem. Szólongattam, nem válaszolt. Gondoltam biztos alszik, úgyhogy kieresztettem egy

pukikát amit már vacsora óta magamban tartogattam. A puki gyenge kifejezés, sajnos elég rottyanós-betyárosra sikeredett, utána még sóhajtottam is.

Erre ő felpattant, kinyitotta az ablakot és visszafeküdt. Mindezt egy árva szó nélkül.

Én lapultam mint szar a fűben szó nélkül ez nyílvánvaló, de vajon ő miért nem szólt egy szót sem? Lehet, hogy álmában nyitotta ki az ablakot?

Vagy annyira undorítónak találta, hogy nem kívánt hozzám szólni sem? Nagyon kétségbe vagyok esve, akár el is áshatom magam? Helyre lehet ezt még hozni?


2011. jan. 1. 18:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

az én baráom minél inkább ragaszkodik hozzám annál inkább elnézi ha ilyeneket csinálok. Inkább nevet rajta, de aranyosnak tartja. Aki szereti a másikat, az elnézi. Természetes biológiai folyamat.

Enélkül az ember nem létezne. Inkább az a fontos neki, hogy jól érezzem magam. A pasik is finghatnak, akkor a nők is, emberből vagyunk, mi is táplálkozunk, mi is ürítünk, és ez nem feltétlen direkt történik.

Aki ezért szakít valakivel, az buta ember és nem szerelmes. első randin hangosan elfingani magát egy nőnek ciki, vagy vicces, de igazából több ideje együtt vagyunk, akkor már nem az, szal erről senki nem tehet. Inkább azon gondolkodnék el, hogy aki ezt égőnek tartja, meg aki ilyen miatt lealáz, megazól, az mennyire szeret engem, szal nekem nem lenne ilyen pasira szükségem, akinek ez baj.

2011. jan. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Felesleges volt kiemelned ezt a kérdést, írtam már egyszer, hogy ne aggódjál ezen!

Nem, nem kell elásnod magad, helyrehozni meg nincs mit. Ennyi.

2011. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
Fingjál még egyet!
2011. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Legközelebb szarj a fejére.
2011. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Ez olyasmi szitu, mint nekem 1 volt barátnőm úgy jött egyszer hozzám, hogy olyan fokhagymaszagú volt a szája hogy nem tudtam a közelébe menni. Amúgy embere válogatja hogy zavarja-e a puki vagy a rossz lehellet. Már csak az lenne poén, ha pl.: Puki Éva-nak hívnának téged :-) Meglepett engem is, de van ilyen vezetéknév :-) Amúgy meg gáz (szó szerint :-) De amúgy jó fej lehetsz, jót nevettem én is :-)
2011. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
75%
Nekem ha fing@nom kell, akkor ki megyek a wc-re és ott "eresztem el a macskát".
2011. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Macskát? Inkább galambot.
2011. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!