Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfingtam magam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfingtam magam a barátom előtt, lőttek a romantikának?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátommal az ágyban feküdtem. Szólongattam, nem válaszolt. Gondoltam biztos alszik, úgyhogy kieresztettem egy

pukikát amit már vacsora óta magamban tartogattam. A puki gyenge kifejezés, sajnos elég rottyanós-betyárosra sikeredett, utána még sóhajtottam is.

Erre ő felpattant, kinyitotta az ablakot és visszafeküdt. Mindezt egy árva szó nélkül.

Én lapultam mint szar a fűben szó nélkül ez nyílvánvaló, de vajon ő miért nem szólt egy szót sem? Lehet, hogy álmában nyitotta ki az ablakot?

Vagy annyira undorítónak találta, hogy nem kívánt hozzám szólni sem? Nagyon kétségbe vagyok esve, akár el is áshatom magam? Helyre lehet ezt még hozni?


2011. jan. 1. 18:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
69%

a lányok elfingása az egyik főbűnnek számít a fiúk előtt.

lehet lepontozni, de ez az igazság, a legkiábrándítobb dolgok egyike.

2011. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%

engem nem érdekelne hogy ha a bnőm ráfingik XD am lehet azthitte alszol és álmodba pukkantottál nem azé nem szólt semmit?:D

f17

2011. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

És azóta nem is beszéltetek vagy mi?


amúgy nem tudsz mit tenni. tanulság: máskor óvatosabban:)

2011. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
gyáá ez a szavatos fogalmazás. XD... Hát elégtél mint az olajos rongy, a pasi szemébe az biztos...
2011. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Denagy problémáitok vannak:D Szerinted ő nem szokott fingani/sz.rni?:DD
2011. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ebben semmi gáz nincs.ezt fiú létemre mondom
2011. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég álszent az a fiú, akit zavar a lány fingása, mivel a fiúk ebben gátlástalanabbak kicsit.


Nem hiszem, hogy bárminek is lőttek volna. Gondolom, fáradt volt, ezért reagált olyan furán mindenre (szólsz neki, nem válaszol)...

Az ablakot meg ha kinyitotta, gondolom azért tette, mert büdös lett, ettől még nem biztos, hogy kiakadt rád, én ha egyedül vagyok és fingok, adott esetben akkor is kénytelen vagyok kinyitni az ablakot, mégse nézem le saját magam a fingás miatt.

2011. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nyilván tudta, hogy ébren vagyok mert előtte szólongattam. Ezek szerint ébren volt csak nem akart válaszolni.
2011. jan. 1. 18:30
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Az történik meg a világban, ami megtörténhet. Miért kéne bármit is szégyellni? A saját természeted akarod letagadni?
2011. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

:)))))))))), bocs


amugy ha szeret akkor etol nem kene ennyire kiakadnia, nem gondolta azt esetleg hogy alszol mikor kinyitootta ablakot, habar az eleg baromsag, mert az elott szolitotad, nem haragudott esetleg rad?


miota vagytok egyutt mert ha reg ota , akk nem kene szamba vegye, esetleg jol elrohogi magat....

2011. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!