Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfingtam magam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfingtam magam a barátom előtt, lőttek a romantikának?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátommal az ágyban feküdtem. Szólongattam, nem válaszolt. Gondoltam biztos alszik, úgyhogy kieresztettem egy

pukikát amit már vacsora óta magamban tartogattam. A puki gyenge kifejezés, sajnos elég rottyanós-betyárosra sikeredett, utána még sóhajtottam is.

Erre ő felpattant, kinyitotta az ablakot és visszafeküdt. Mindezt egy árva szó nélkül.

Én lapultam mint szar a fűben szó nélkül ez nyílvánvaló, de vajon ő miért nem szólt egy szót sem? Lehet, hogy álmában nyitotta ki az ablakot?

Vagy annyira undorítónak találta, hogy nem kívánt hozzám szólni sem? Nagyon kétségbe vagyok esve, akár el is áshatom magam? Helyre lehet ezt még hozni?


2011. jan. 1. 18:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagy arc lehetsz csajként! ;-)

Én tuti nevettem volna.

Amúgy a későbbiekben majd kiderül, hogy mit szólt a dolgokhoz.

Sztem egy kapcsolat fokát jellemzi az, hogy elmerik e egymás előtt fingani az emberek. :-))

2011. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
sztem tök kómás volt a pasid, nemvolt már kedve beszélgetni...utolsó erejével kinyitotta az ablakot, aztán aludt is mint a bunda :D
2011. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
lehet mer nem is emlekszik, reggel mikor felkelt mit mondott?
2011. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Igaz ez a közmondás?

A szerelem olyan mint a gyertyaláng, ha fingasz azonnal elillan.

2011. jan. 1. 18:35
 15/37 anonim ***** válasza:
nem, nyugi :)
2011. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
94%
mamég nemis beszéltetek?
2011. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Nem beszélek róla vele.

Úgy teszek, mintha meg sem történt volna.

Ő sem említette még, lapít.

2011. jan. 1. 18:38
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

nemhiszem h lapít sztem v elfelejtette vagy leszarja.

egyébként ha télleg nemszólt se akkor semmit, se most, akkor sztem eccerűen nem zavartatta magát túlzottan. ennyi

2011. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
a fing olyan gáz amitől nem elillan, hanem.....remélem világosXD Hát tényleg nem a legjobb pont, ha egy lány elerszti, de attól még nem lesz vége a kapcsolatnak:) nem akart róla beszélni és ez érthető, de nem is baj. Felejtsétek el, amilyen gyorsan lehetXD
2011. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

akk semmi gond, verd ki a felyedbol vagy:

- Lehet egy hulye kerdesem

erre biztos rad fog mosolyogni vagy azt mondja hogy jah

-hat szoval azzzzz vaaannnnn( ilyen hozasan) es akkor nagyon gyorsan elhadarod:- ugye nem baj hogy elfingtam magam?


ha szeret ezen nagyot fog rohogni, ne szegyelld megkerdezni , ha kacag az azt jeleti hogy nem baj,

2011. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!