Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek furcsa, ha 15000km...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek furcsa, ha 15000km-t utazok a barátomhoz, aki nem vár semmivel?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint pl. egy virágcsokor vagy egy SZÁL virág, vagy pl. egy süti a hütőben vagy pl főzne valamit, vagy akkor legalább venne alapanyagot, hogy fözzünk együtt? Ez egy red flag vagy túlreagálom?

Én fizettem a repjegyemet meg vizumot meg mindent… otthagytam az állásomat és a többi….


ma 07:37
 1/9 A kérdező kommentje:
azért gondolok ezekre, mert én pl. ezekkel vártam, meg egyéb más meglepikkel, amikor ő jött, kivéve a virágot.
ma 07:38
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen, elég fura. De biztos megvan az okod ha mész.
ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát alapvetően egy kapcsolatnak az a lényege, hogy kedveskedtek egymásnak. Különben jobban jársz a szingliséggel. Addigis kereshetsz olyat, aki törődik veled. Alapvetően szokott kedveskedni? Mivel?
ma 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a repjegyet illett volna neku fizetnie. Ő van messze.
ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami közös programot szervezett meglepikent. De ha az van, hogy a lakasban szét vannak szórva az alsogatyak, ő meg q ps előtt jatszik, akkor red flag
ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Tanulópénz cica
ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a pasi is hulyének nézi szerintem.
ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sidneynél közelebbi nem volt?
ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Otthagytad az állásod és a többi? Miközben eddig egyszer találkoztatok? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Amúgy meg már nem mindegy? Most ott vagy, ez van, ebből kell kihozni a legtöbbet.

Legrosszabb esetben azonnal keresel állást, aztán nézel egy albérletet.

Vagy mész vissza haza.

ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!