Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfingtam magam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfingtam magam a barátom előtt, lőttek a romantikának?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátommal az ágyban feküdtem. Szólongattam, nem válaszolt. Gondoltam biztos alszik, úgyhogy kieresztettem egy

pukikát amit már vacsora óta magamban tartogattam. A puki gyenge kifejezés, sajnos elég rottyanós-betyárosra sikeredett, utána még sóhajtottam is.

Erre ő felpattant, kinyitotta az ablakot és visszafeküdt. Mindezt egy árva szó nélkül.

Én lapultam mint szar a fűben szó nélkül ez nyílvánvaló, de vajon ő miért nem szólt egy szót sem? Lehet, hogy álmában nyitotta ki az ablakot?

Vagy annyira undorítónak találta, hogy nem kívánt hozzám szólni sem? Nagyon kétségbe vagyok esve, akár el is áshatom magam? Helyre lehet ezt még hozni?


2011. jan. 1. 18:17
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
szia :) bocsi, de olyan jó szöveged a van, h. én itt sírok a röhögéstől! meg még az az idézet is... hjajjj... meghalok rajtad!!! a pasid szokott előtted szellenteni? mert ha igen akkor nem kell magad elásnod, ha nem, akkor mondd meg neki, h. most vezetted be :)
2011. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
egyszer enis pukiztam a Kek Laguna forgatasan...
2011. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Mi lett végül az eredménye? Megkérdezted vagy vmi?
2011. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Még nem hozta fel..

Én meg nem erőltetem :)

2011. jan. 3. 15:49
 25/37 anonim válasza:
100%
velem is volt hasonló szitu! csak velem szorakozott csikált stb... és annyira röhögtem h pukiznom kellett! rámnézett én is rá! és csak röhögtünk! és azon röhögött h milyen sunyin pukiztam! xD és azon h máskor is pukizhatok elötte...xD ö ezt élvezi...xD tiszta idiota! de gondolom ha egy pár szereti egymást akkor egyáltalán nem gáz a pukizás egymás elött! minden ember pukizik! ez természetes! ugyhogy a párod biztos nem akadt ki rád :)
2011. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Még mindig nem hozta szóba, pedig már eltelt pár nap.

Ez az, nem tudom, hogy szeret e annyira... Leheg, hogy még kedve sincs erről beszélni..

2011. jan. 6. 23:36
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

szerintem forma vagy:D

én viccesnek találtam volna a helyzetet,részemről nem lett volna gázos:)


F/19

2011. jan. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
én először megszakadnék a röhögéstől ha barátnőm igy elfinganá magát mikor velem van, aztán összevissza csókolnám mer biztos szégyelné, hogy ne szégyelje
2011. jan. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
100%
az első hozzászolót kérdezném: szerinted mi lányok pillecukrot sz.runk és pillangókat fingorászunk??? ki kell ábrándítsalak NEM ÍGY VAN!! :DDDD
2011. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:

Szerintem egy kapcsolat fontos lepcsofoka, hogy mikor mersz " befingani a paplan ala" gatlasok nelkul.

Szerintem ez akkor van mikor teljesen megbizol a parodban, es minden szegyen nelkul vallalod emberi mivoltod!

2011. jan. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!