Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erzeketlenseg. Mit lehet tenni? Agresszív nyomulas?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni, ha a férj intenzív szexuális izgalom esetén nagyon nyomul?


Ne gondoljatok itt szó szerint agresszivitasra. Csak nem veszi le a jelzéseket.


Zavar, hogy érzéketlen, nem tud rám hangolodni...


Más is van ezzel így? Van megoldas?



ma 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk mi lenne ha leülnétek és megbeszélnéd vele?
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyilván azon túl vagyunk. De akinek narcisztikus az anyja, abban marad nemi racizmis. Ergo saját magára figyel.



Szerinte meg én magamra, miért ndm konnyitek rajta ilyenkor.



Hát én nyomsbol nen szeretnék köszönöm

ma 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy agresszív állat a férjed! Most ez, később majd letépi rólad a ruhát és, horrobile dictu, megerőszakol! Vagy megüt, megver!


Ezt akarod? Egy ilyen agresszív nárcisztikus állattal akarod leélni az életed?!?


Azzonnal válj el és menekülj, menekülj, menekülj‼️‼️‼️‼️

ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fu az ilyet en is itáltam egyik exemmel. Nem kémia flört iugalom volt köztünk hanem ha nem akartam szexet akkor nem baj de verjem már neki ki.


Erre elkezdtem még meg is undorodni a szextol..

ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*utáltam
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!