Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy látjátok ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látjátok ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Amikor egy lány azt mondja, hogy "szerelmes" egy srácba, akkor szerintem hazudik, vagyis ő annak érzi "szerelemnek" de nem az, csak viszket neki a *** és kellett egy szó arra, hogy a többi srácot lekoptassa.

Megszerettem egy lányt, hónapokig jól elvoltunk, sok olyan szituáció volt amikor lehetett volna valami, vagyis arra utaló jelek, de úriember vagyok és vártam. Azóta "szerelmes" lett egy srácba aki szinte azonos velem, azzal a különbséggel, hogy nekem reálisabb világnézetem van.....ebbe most nem megyek bele.Magasabb is vagyok, ha már az állati női ösztönöket is figyelembe vesszük... És az indok amiért azt a srácot szereti és nem engem: "csak".

..........


2010. dec. 30. 18:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy most már hagynám ezt az egész hülyeséget/felfogást és elmennék élőben. De most a helyzet változott az új srác miatt, nem tudom ma reggel úgy keltem fel, hogy bunyózni is képes lennék, ha arra kerülne a sor... k*rva jó szilveszter lesz... :\
2010. dec. 31. 13:38
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi az h nem vagy állat? Jaj mert aki dugni akar önfeledten az már egy állat? Inkább kicsit visszavehetnél az arcodból, nem kéne olyan nagyra tartani magad az idióta "szabályaid" miatt, és férfiként kéne viselkedni a nőkkel, nem úgy mint egy tutyimutyi pancser. A nőknek férfi kell, nem balf@sz.
2011. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ahj, pont erről beszélek!

Ha férfiként viszonyulok az hazugság és színjáték, mint mindenkinél. Oké megéri, de mégiscsak hazugság és erőltetett.

Az emberek több mint fele azt mondja a csajoknak, hogy "bármit megtesz érte" meg mindenféle hazugságot kitalálnak, hogy járjon vele a csaj.

Én őszinte vagyok, viszont tudok férfi lenni, de nem hazugságok árán mint mindenki más.

2011. jan. 1. 19:01
 14/19 anonim ***** válasza:

"Ahj, pont erről beszélek!

Ha férfiként viszonyulok az hazugság és színjáték, mint mindenkinél. Oké megéri, de mégiscsak hazugság és erőltetett.

Az emberek több mint fele azt mondja a csajoknak, hogy bármit megtesz érte" meg mindenféle hazugságot kitalálnak, hogy járjon vele a csaj.

Én őszinte vagyok, viszont tudok férfi lenni, de nem hazugságok árán mint mindenki más."


Megis oldottad a problemadat, az oszinteseg a legnagyobb hulyeseg, az nyer aki jobban tud jaccani (kb olyan ez mint a poker), sok evet megsporolhatsz ha leszoksz rola, erre sajna enis keson ebredtem ra de jobb kesobb mint soha! ;)

2011. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

12:24

Ezt eddig is tudtam, csak van egy kis probléma. Ha megjátszanám magam, én még csak-csak elviselném a tudatot, de a lányt ezzel együtt akaratom ellenére le is nézném, hiszen ő az aki át van/lett verve és ezt hiszi h ez a nagy igazság, közben pedig nem...

2011. jan. 4. 12:32
 16/19 A kérdező kommentje:

Na látjátok, a kommenteken keresztül szépen levezettem és be is bizonyítottam, hogy az emberiség szánalmas. :)

És persze én vagyok a gonosz ha ezt mondom nyilvánosan, érdekes...

2011. jan. 4. 12:37
 17/19 anonim ***** válasza:

Ostoba hülye vagy, nagyon meg kéne húznod magad, nem pedig itt okoskodni gép előtt, névtelenül. Azért hagyott ott a lány mert nem azt nyújtottad, amit várt. Ennyi.

Tehát ha jól értem, amit irkálsz, itt mindenki állat és csak te vagy az úriember! Az irományaid alapján mindenkinek megvan a véleménye rólad, és nem a csajt kéne leku.rvázni, mert nem volt tököd lépni! Szállj már magadba és változtass ezen a stíluson!

Randikról csak annyit, én első randin már megcsókolom a lányt, ha megvan a kölcsönös vonzalom, pár randival később pedig már lefektetem, nem hónapokig semmi. Nem csoda, hogy keresett inkább egy férfit.

26F

2011. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem akarsz hazudni, meg megjátszani magad, hogy megkapj egy nőt? Nem kell hazudni egy nőnek, hogy megkapd, magadat kell adni! Egy értelmesebb csaj amúgy is simán átlátna egy csajozós szövegen. Egy könnyűvérűt ágyba vinni pedig nem kihívás.

26F

2011. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

26F


Nem ku*váztam le és nem is fogom mert nem az...

Amit írtam "és nem ribik mi?" az csak az egyik válaszra való reagálás volt amiből ez jött le...

És igen, én csesztem el, semmi kétség... Csak olyan állatiasnak tűnik ez az egész, próbáltam úgyis viszonyulni hozzá, de nem olyan... mind1.

És nem kell bevetni a csordaösztön taktikát, hogy "mindenkinek megvan a véleménye rólad" csak válaszokat vártam anonymként, ilyen egyszerű...

2011. jan. 4. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!