Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy látjátok ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látjátok ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Amikor egy lány azt mondja, hogy "szerelmes" egy srácba, akkor szerintem hazudik, vagyis ő annak érzi "szerelemnek" de nem az, csak viszket neki a *** és kellett egy szó arra, hogy a többi srácot lekoptassa.

Megszerettem egy lányt, hónapokig jól elvoltunk, sok olyan szituáció volt amikor lehetett volna valami, vagyis arra utaló jelek, de úriember vagyok és vártam. Azóta "szerelmes" lett egy srácba aki szinte azonos velem, azzal a különbséggel, hogy nekem reálisabb világnézetem van.....ebbe most nem megyek bele.Magasabb is vagyok, ha már az állati női ösztönöket is figyelembe vesszük... És az indok amiért azt a srácot szereti és nem engem: "csak".

..........


2010. dec. 30. 18:28
1 2
 1/19 anonim válasza:

Hát igen, lehet az a baja, hogy úriember voltál...ha pedig így van, akkor jobb is, hogy ott hagyott. Vagy csak simán valamivel elkápráztatta a másik srác. Fel a fejjel, úriemberekre főleg szükségünk van, nekünk nőknek ;)

24L

2010. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Első körben nem szabad bízni egyik nőben sem. Várj míg megismered jól. Ráérsz akkor megbízni benne, mikor már pár hónapja jártok.
2010. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehetett volna valami több hónap után, de te úriember akartál maradni. Naná, hogy nem a férfit látta benned. Keresett magának egyet. Attól még, hogy a nőket meg kell hódítani, bennük is van ösztön. Te arra vágysz, hogy a magadévá tehesd őt, ő meg arra, hogy a magáévá tegye az, akit szeret. Ezt nem kapta meg, keresett olyat, aki megtette ezt vele.
2010. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mármint kapcsolatépítés terén voltam az. Szóval nem erőltettem, mert nem jó ha az egyik fél rá van utalva a másikra, hagyni kell, hogy kialakuljon...

Egyébként poénkodom meg bunkó is vagyok kicsit... de nem bántottam meg úgy soha..

2010. dec. 30. 18:39
 5/19 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

Mármint kapcsolatépítés terén voltam az. Szóval nem erőltettem, mert nem jó ha az egyik fél rá van utalva a másikra, hagyni kell, hogy kialakuljon...

Egyébként poénkodom meg bunkó is vagyok kicsit... de nem bántottam meg úgy soha.."


???


Te magad írtad: "sok olyan szituáció volt amikor lehetett volna valami, vagyis arra utaló jelek, de úriember vagyok és vártam."


Meg mi az, hogy nem jó, ha az egyik fél rá van utalva a másikra?

2010. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig nem. Nem kell, sőt nem szabad hagyni, mert magától nem fog kialakulni. Tenni kell érte. Mind a két félnek. De első körben a férfinak.
2010. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De ez a durva... Ez a női ösztön, már csomó ideje foglalkozom ezzel de egyre világosabbá válik, hogy a nők állatiasak.. Akaratomon kívül kezdem lenézni őket.

Magas vagyok állítólag jóképű is, mindenem a helyén van, mégis itt vagyok 17 évesen, szabadidőben végig bujkálok, amikor meg előbújok bunkó vagyok vagy szarkasztikus.

Nem csókolóztam még az óvoda óta. Ennél a csajnál a vallás is közrejátszik, de nem igaz, hogy én mint aki nem vallásos (ez is probléma volt) vissza tudom fogni magam és afelé menni aki érdekel...

Oké nyilván bennem is munkálkodnak állatias ösztönök, különben nem idegesítene, hogy most mással van, de én mégis próbálok a racionalitás talaján maradni, pedig semmi értelme mert körülöttem mindenki egy állat, nem is tudom, hogy nevezhetik magukat értelmes lényeknek, komolyan idegesít már.

Igen elszúrtam, már az első hónapokban le kellett volna utazzak hozzá, mert nem lakik olyan messze és odaállni, lesmárolni vagy hasonlók, de nem tettem meg. Hmm.. miért? Biztos kevesebb bennem az ösztön mint a többiekben akik képesek erre. Nem tudom, hogy akkor ez most előny vagy hátrány.

2010. dec. 30. 18:48
 8/19 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

De ez a durva... Ez a női ösztön, már csomó ideje foglalkozom ezzel de egyre világosabbá válik, hogy a nők állatiasak.. Akaratomon kívül kezdem lenézni őket."


A szexuális vágy egy ösztönös dolog. A férfiaknál is. Nálad is - jó esetben. Így a nőknél is. Ez teljesen természetes. Nem értem, mi a bajod ezzel a dologgal.


"Magas vagyok állítólag jóképű is, mindenem a helyén van, mégis itt vagyok 17 évesen, szabadidőben végig bujkálok, amikor meg előbújok bunkó vagyok vagy szarkasztikus."


Akkor nem is csoda, ha nincsen senkid. Talán első körben nem kellene bujkálnod. Menj emberek közé.


"Nem csókolóztam még az óvoda óta."


Öreg hiba. :) A csók alapvető dolog. Mindenkinek.


"Ennél a csajnál a vallás is közrejátszik, de nem igaz, hogy én mint aki nem vallásos (ez is probléma volt) vissza tudom fogni magam és afelé menni aki érdekel..."


Ennek semmi köze a valláshoz, édes barátom. :) Remélem, nem ringatod magadat abban a képzetben, hogy a szex ez valami megfontolt, racionális, tudatosan befolyásolható, ösztönöktől mentes, akaratlagos dolog. Mert akkor el kell ám, hogy szomorítsalak: egyik sem.


"Oké nyilván bennem is munkálkodnak állatias ösztönök, különben nem idegesítene, hogy most mással van, de én mégis próbálok a racionalitás talaján maradni, pedig semmi értelme mert körülöttem mindenki egy állat, nem is tudom, hogy nevezhetik magukat értelmes lényeknek, komolyan idegesít már."


Szép dolog a racionalitás, kell, hogy az ember döntéseiben szerepet játsszon, de, amit te csinálsz, ez túlzás. Jókora túlzás. Sőt. Értelmetlen.


"Igen elszúrtam, már az első hónapokban le kellett volna utazzak hozzá, mert nem lakik olyan messze és odaállni, lesmárolni vagy hasonlók, de nem tettem meg. Hmm.. miért? Biztos kevesebb bennem az ösztön mint a többiekben akik képesek erre. Nem tudom, hogy akkor ez most előny vagy hátrány."


Ez hátrány. Hatalmas hátrány.

2010. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"már az első hónapokban le kellett volna utazzak hozzá, mert nem lakik olyan messze és odaállni, lesmárolni vagy hasonlók"


Lehet akkor férfiként nézett volna rád. Na most azért nem mindegy, hogy csak dugni nem akartál vele még, vagy még csak le sem smároltad? Mert ennyi idősen szerintem smárolni, pettingelni nyugodtan lehet, a kezdetektől fogva. Aztán ha nagyon úriember akarsz lenni, akkor megmondod neki hogy akkor fekszetek le amikor ő akar, te nem sürgetsz semmit, ha kell 1 évet is vársz rá, stb. Viszont ha a lány már a 2. hónapban azt akarja h jól megdugd, akkor add meg neki amit kér....ettől még nem biztos h nem szeret, nem ribanc, egyszerűen csak vannak vágyai. Ha tugyimutyiként viselkedsz, akkor elmegy egy igazi férfihez, asszem ez történt :S

2010. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Sajnálom, nem vagyok állat. De legyen ez az újévi fogadalmam... ha ez kell a nőknek. És akkor még nem ribik mi?

heh :).........

2010. dec. 30. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!