Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményt szeretnék kérni! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt szeretnék kérni! Ti kívűlállók hogy látjátok a dolgot?!?!

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottam a barátommal mert elhidegültünk egymástól és már idegileg nem bírtam a veszekedéseket!

Utána még kérdezködött rólam meg tesztelgetett hogy összejönnék-e valamelyik haverjával meg hasonlóak...

Szóval Tegnap elmentünk bulizni és a haverjával beszélgettünk és szóvátette hogy az exemnek mondta h nemjövök és annyit felelt rá hogy jolvan és a kocsiba közölte hogy én is ott leszek a bulin és az exem állitólagosan nem örült neki vagyis annyit mondott rá hogy szopdki ugyanis előtte amint leírtam azt mondta neki hogy nem jövök!

A buliba még köszönni se köszöntünk egymásnak meg semmi de amikor bement ahogy meglátott engem rögtön elkezdett táncolni a lány barátjával és figyelt néha hogy mit csinálok

Meg ahogy a haverjával beszélgettem utána bementünk és táncoltunk kicsit és megharagudott a haverjára...

Szerintetek most engem ennyire utál?

Miért haragudott meg a haverjára ha rám ennyire haragszik vagy ha nem is haragszik de ha még közömbös is vagyok számára akkor miért??!?!?!


2010. szept. 19. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ha szakítasz valakivel, annak következményei vannak, nem várhatod, hogy legjobb barátodként kezeljen utána, pláne, ha még úgy érzi a barátait is ellene akarod fordítani (függetlenül attól, hogy mi volt a valós szándékod).
2010. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy tök normális reakció az exed részéről!

Hiába nem vagytok már együtt, neki még mindig vannak érzései irántad, amik ezt a viselkedést kiváltják nálla!

Ezen nem kell meglepődni, én is voltam már így!

Semmiféle helyzetben nem szeretne téged látni, mert csak felkavarod benne a múlt dolgait!

21/f

2010. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezen én is gondolkoztam már:S

Csak az a baj hogy úgy váltunk el hogy már én sem bántam meg ő se hogy vége:S

2010. szept. 19. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem baj, hogy egyikőtök se bánja. Annyival könnyebb lesz. Sokkal rosszabb lenne, ha egyikőtök összetörte volna a másik szívét, vagy ha veszekedve váltatok el. Szóval ha rendesen, higgadtan megbeszéltétek, és mindketten egyetértettetek abban, hogy nem kéne folytatni, akkor az nagy előny. De ilyenkor is az a természetes, ha egy ideig nem találkoztok. Nagyon friss az egész, szóval nem csodálom, hogy kiakadt és furán viselkedett.

Ha ez az incidens nagyon nagy tüskét hagyott benned, és nem akarod, hogy ez legyen az utolsó emléked róla (egy ideig amíg kerülitek egymást), akkor talán érdemes lenne egy pár soros ímélkét írni neki. Ne hosszút, meg ne érzelmeset, indulatosat, csak egy rövid, kedves de tárgyilagos mélt, hogy elnézést a múltkoriért, megérted, hogy felkavarta a jelenléted, hisz most mentetek szét, most csak azért írsz, mert szeretnéd ha békében válnátok el, és mostantól egy jó ideig kerülni kéne egymást, mert ilyenkor ez a legjobb, de nem akarod ezt rossz szájízzel "megkezdeni" amiatt a parti miatt, szóval ennyi, és reméled ő is így gondolja, pusz.

De ha nem érzed szükségét, mert úgyis megbeszéltetek mindent a szakításkor, és nem kavart ez fel annyira, akkor ne írj. De én a helyedben írnék.

Én is jártam már hasonlóképp. Egy provokálós sms-t írtam részegen az akkor friss exnek, amin később megtudtam másodkézből, hogy fel volt háborodva. Nem akartam ilyen szitut, írtam neki egy tisztázó levelet, ami őt megnyugtatta, és megbeszéltük, hogy nem kommunikálunk egy pár hónapig. Aztán ez letelt, azóta időnként elmegyünk sörözni, a barátság megmaradt.

2010. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!