Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gondoljátok, hogy igazam van? Ti hogy látjátok ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

A párommal szakítottunk, beleszerettem egy másik fiúba. Utána a párom nagyon tepert, hogy visszaszerezzen, és elűzze mellőlem a másik fiút. Abban az időben annyira ki voltam, és nem tudtam, hogy mit tegyek, hogy halott apukám segítségét kértem. Ezután a fiú szakított velem, újra összejöttem párommal, de nem tudtam kiszeretni a srácból, mert hitegetet, hogy talán még összejövünk, és azért még szeret (vagyis talonban tartott). Nemrég annyira kiborultam, hogy ismét apumat kértem, hogy segítsen. Ezután a srác lemondta az áprilisi találkozókat, amiken nálam lettünk volna, hogy segítsek neki tanulni. Megkérdeztem, lehet-e több köztünk, ő mondta, inkább csak barát. Most úgy érzem, sikerül mosolyogva túllépni rajta. Eddig mindent megtettem neki, hogy visszafogadjon, elmentem hozzá az ország másik végébe, hogy ajándékot kapjon szülinapjára, törődtem vele, és ő bunkózott.


Hisztek abban, hogyha valaki lesz.rja, ha töritek érte magatokat, és egy sima vállrándítással veszi, hogy feladnátok érte mindent, csak hogy újra együtt legyetek, és a távolság ne álljon közétek, akkor ott nem lehetett volna igazi, hosszú kapcsolat?


Illetve hisztek abban, hogyha az univerzum, vagy valami ennyire nem is akar esélyt adni nektek, akkor nem ő az igazi?


Én ezekkel nyugtatom magam, de kell a kívülállók megerősítése is. Mindent megtettem volna érte, de ő a szakítás után nem is foglalkozott velem. Sőt, sokszor azért bunkózott, mert rá mertem írni.


Szerintetek ebből akkor sem lett volna jó kapcsolat, ha van esélyünk igazán együtt lenni? (kb 2 hetet jártunk, állítólag szeretett, első barátnője voltam)



Várok minél több véleményt!


2011. márc. 22. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt a halott apus részt nem értem. Szellemekkel suttogó?
2011. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem igazán. Hiszek abban, hogy attól, hogy fizikailag nincsenek velünk, attól még tudnak segíteni, ha gondban lennének, tudnak tanácsot adni, ha észrevesszük őket.


Én úgy veszem, hogy az, hogy a srác nem vállalta, hogy komplikált életem van, és most sem tart rám igényt, apum üzenete, hogy rosszul választanék, és maradjak a páromnál.

2011. márc. 22. 13:46
 3/3 Pj0tr ***** válasza:

Rossz kategória szerintem. Próbáld inkább az ezoterikus részleget.

Egyébként próbáld meg kicsit átfogalmazni és kihagyni azokat a részeket amikor apudtól kértél segítséget, akkor el fog menni a párkapcsolatok kategóriában

2011. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!