Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a korrekt megoldás ilyenkor? Nős pasitól lettem terhes.

Figyelt kérdés
Viszonyom volt évekig egy nős emberrel,úgy, hogy nekem is van férjem. Novemberben volt egy kis "balesetünk" ( nem kérek kritikát, köszi ) és most már 7 hetes terhes vagyok. Még senki nem tudja, csak a dokim meg én. Mivel nem voltam hajlandó elválni, a partnerem hazaköltözött a feleségéhez, kibékültek, mi szakítottunk. Viszont ha megtudja, hogy lesz közös gyerekünk, tudom hogy mindent borítana. Megtartom a babát. Ilyenkor elmondjam neki?
2010. dec. 23. 05:10
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Hát ha kiderül, hogy a szeretődé a gyerek, akkor mond el szerintem, mert azért joga van tudni mint az apának, mint a férjednek, hogy nem az övé, mind a gyereknek, persze ha nagyobb lesz, hogy ki is az ő apja. Persze hallgatni arany néha... De ezesetben talán... nem tudom. még van időd addig bőven, addig pedig mond a férjednek, hogy Tőle van
2011. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Nos, hogy döntöttél??? Kíváncsi vagyok.


"Őszinte"

2011. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 Nigra válasza:
Te szerintem azèrt mentèl más fèfrihoz (nem mondom, hogy tudatosan), mert a fèrjedtől nem lehetett gyereked...bocs...lehet lepontozni
2011. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Missed ab : Elveszítettem a babát...


Köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 30. 22:20
 45/45 anonim ***** válasza:
:/ talán jobb így. Azt mondják, nincsenek véletlenek.
2011. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!