Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ilyenkor a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ilyenkor a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátommal közel 3 éve vagyunk együtt, és mostanában olyan érzések lettek úrrá rajtam, amik még számomra is rejtélyesek. Amikor találkozunk, madarat lehetne velem fogatni, de ahogy telik az idő, egyre kimerültebbnek és lestrapáltnak érzem magam. Üldögélünk a parkban, beszélgetünk, és lassan azt veszem észre, hogy másfelé kalandozik a figyelmem és nem tudok rá koncentrálni, mert ragad le a szemem. Azt tudni kell, hogy egyáltalán nem unalmas személy, ezelőtt nem is tapasztaltam ilyeneket.


Ezen kívül, újabban nagyon türelmetlen vagyok vele szemben és nehéz tolerálni pici, jelentéktelen dolgokat. Gyakran kellemetlenül érzem magam mellette, máskor azt érzem, hogy vele szeretném leélni az egész életemet.

A dilemmám tárgya az, hogy ez szerelem-e vagy csak ragaszkodás és megszokás, ami egyre erősebb lesz idővel... Volt már veletek ilyen? Ti mit tennétek a helyemben? Előre is köszönöm a válaszaitokat.


22/L


2011. ápr. 2. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felfigyelsz más fiúkra? Szeretnél még kalandozni?? Mit érzel, mikor nem vagy vele, de róla beszélsz, rá gondolsz? Őrülten hiányzik vagy csak jó, hogy tudod, hogy van valakid? Mert ha az utóbbi, akkor lehet már nem szerelem
2011. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érdeklődöm mások iránt, még a gondolataim sem tévelyegnek más fiúk körül. Most, e pillanatban nagyon hiányzik, szeretnék vele lenni nagyon, de az is előfordul, hogy szimplán "örülök, hogy van valakim". Teljes mértékben változó ez.
2011. ápr. 2. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!