Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a korrekt megoldás ilyenkor? Nős pasitól lettem terhes.

Figyelt kérdés
Viszonyom volt évekig egy nős emberrel,úgy, hogy nekem is van férjem. Novemberben volt egy kis "balesetünk" ( nem kérek kritikát, köszi ) és most már 7 hetes terhes vagyok. Még senki nem tudja, csak a dokim meg én. Mivel nem voltam hajlandó elválni, a partnerem hazaköltözött a feleségéhez, kibékültek, mi szakítottunk. Viszont ha megtudja, hogy lesz közös gyerekünk, tudom hogy mindent borítana. Megtartom a babát. Ilyenkor elmondjam neki?
2010. dec. 23. 05:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
32%
...és a férjed mit tud? Azt, hogy övé a gyerek? Ha igen, hagyd úgy, ne szólj neki, csak nehogy fekete gyerek szülessen, ha ő szőke.
2010. dec. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mondd el. Előbb-utóbb úgyis kiderül. Hidd el, nem fogod bírni egyedül, hogy ne beszéld meg senkivel. És a gyerekeddel meg tudnád tenni, hogy úgy nőjön fel, hogy nem is ismeri az igazi apját? Joga van tudni róla az apának is, a gyereknek is (majd ha felnő) és a férjednek is. Kemény lesz, de szerintem jobb ha most mondod el, mintha később derül ki.
2010. dec. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Szép helyre születik az a gyerek! Mit teszel,ha ezek után a férjed fog elválni? Foggal-körömmel ragaszkodsz hozzá?

Tönkretenni két házasságot nem semmi.

Mindkét férfinek mondd el, azutáén lehet,hogy két szék közül a padlóra esel.

Nekik és a gyereknek is joga van tudni,hogy ki az igazi apa.

2010. dec. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
54%
Hallod? te nem vagy semmi. Tönkre tennél 2 házasságot is? Nem szégyelled magad?? tudsz tükörbe nézni egyáltalán? ha neki is van családja gyereke... tönkre akarod tenni a gyerekei életét is? Ami nem is az ő hibájuk hogy te meg az apjuk össze vissza b*szik? felelőtlenül?
2010. dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Na ez a kemény helyzet.
2010. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

A férjem és a biológiai apa hasonló típus, ez alapján sose derülne ki a dolog. És a férjem bármit megadna, ha lehetne közös babánk.

A kérdésem lényege : megkockáztassam-e, hogy az exem a babán keresztül jogot formáljon rám is, felrúgva a házasságát vagy szép csendben, a tudta nélkül szüljem meg. Mert ugyanakkor azt is érzem, hogy joga lenne tudni, bár sem érzelmileg, sem anyagilag nincs semmiféle követelésem vele szemben, hozzon bármit is az élet.

2010. dec. 23. 08:33
 7/45 anonim ***** válasza:
79%

Ez undorító dolog, 3 ember életét vágod tönkre, a 2 férfi életét és a gyerekét is, undorodom az ilyen nőktől.

20f

2010. dec. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
49%

Ilyenkor az a korrekt, hogy azt mondod a férjednek, hogy tőle van.


Ő boldog lesz, hogy végre összejött egy gyerek (ezzel talán "törlesztesz" neki, hogy megcsaltad). A másik férfinek nem szólsz semmit, úgysem fog gyanakodni rá, hogy az övé és soha többé nem tartjátok a kapcsolatot.


És boldogan élsz a férjeddel, erről meg nem beszélsz soha többet senkinek.

2010. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, mások válasza nem biztos hogy érvényes rád. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy te mit akarsz valójában, kivel akarsz a továbbiakban élni és nem utolsó sorban nevelni azt a gyereket. Vagy e annyira talpraesett hogy megbékélj ezzel a helyzettel, és úgy élj ahogy igazából szeretnél? Ez a gyerek lehet hogy azért jött mert a mostani életeden változtatnod kell! Ha mersz! Nehéz helyzetben vagy de dönts úgy ahogy a szived diktálja.
2010. dec. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem kérsz kritikát akkor minek rakod fel a kérdést?

Vannak itt a gyk-n beteg emberek de elhiheted senki még a legpoénosabb humorzsák se javasolta volna hogy azt csináld amit csináltál.

Hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem ennek a gyereknek nemlenne szabad megszületnie. Szép kis jövő várna rá, és örökké emlékeztetne mit tettél.

Az isten megóvjon az ilyen nőktől...

2010. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!