Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a korrekt megoldás ilyenkor? Nős pasitól lettem terhes.

Figyelt kérdés
Viszonyom volt évekig egy nős emberrel,úgy, hogy nekem is van férjem. Novemberben volt egy kis "balesetünk" ( nem kérek kritikát, köszi ) és most már 7 hetes terhes vagyok. Még senki nem tudja, csak a dokim meg én. Mivel nem voltam hajlandó elválni, a partnerem hazaköltözött a feleségéhez, kibékültek, mi szakítottunk. Viszont ha megtudja, hogy lesz közös gyerekünk, tudom hogy mindent borítana. Megtartom a babát. Ilyenkor elmondjam neki?
2010. dec. 23. 05:10
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy már 17, hanem feltételezem egy érett és értelmes Nö vagy.

Megértem, hogy megingatta a kapcsolatotokat az a 20 éves lány, ezért nem ítéllek el, amiért ez történt.

Viszont, Neked kötelességed elmondani az igazat, mert joga van tudni. Ne magadra gondolj, ne is a Férfira, hanem a gyerekedre, akinek nem hazudhatsz egy életen keresztül.

2011. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tennek a helyedben, de erdekes, hogy azt eddig senki nem mondta, hogy ha ne adj isten valami baja lesz a gyereknek, akar kesobb, baleset formajaban es rokonok adhatnak vert vagy amire szukseg van, hat titeket fognak eloszor vizsgalni. Ha ott derul ki, a ferjed helyeben en idegosszeroppanast kapnek, tudvan, hogy evekig hazudtak nekem. Ezt is kalkulald be a dontesedbe, aztan majd ird meg mi lett vegul!
2011. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
21%

Utolsó:


Látszik, mennyire nem vagy képben.

Vért adni VÉRCSOPORTOK szerint lehet, amiből egyrészt nincs sok, másrészt kicsi rá az esély, hogy pont olyan kombináció jön ki, ami ne lenne lehetséges.


DNS vizsgálatot meg nemigen csinálnak csak a filmekben.

2011. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Nem értem a válaszolókat, akik szerint elkellet volna vetetni a gyereket, hisz a gyerek semmiről sem tehet.

Viszont egyáltalán nem tudni, hogy ki az apa, és ez az amit tisztázni KELL, és a személynek meg kell tudnia. Ez a legnehezebb része, de legalább a kérdezőnek is kiderül, hogy hol a helye. Lehet egyik férfi mellett sem a kettőböl, nem tudom.

2011. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Tisztaban vagyok vele, hogy hany fele vercsoport letezik es bar nem vagyok genetikus a "kicsi esely" is beuthet, mikor az ember nem varja.
2011. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
10:57 nem tehet semmiről... DE HOVA SZÜLETIK?? ez káosz ami ott van, (nem a kérdezőt szeretném megbántani)
2011. jan. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem az a gondom, hogy a férjemnek mit mondjak. Tudott a kapcsolatomról, igazándiból ő úgy volt vele : jött a 35, kapuzárási pánik, kissé megőrült, bizonyíték kellett neki, hogy még "forgalomképes", meg persze ez a termékenységi herce-hurca....Mindegy, elfogadtam a dolgait. Ahogy ő is elfogadta azt, hogy nekem is kellett az önértékelésemhez egy pasi, ahogy neki is kellett az, hogy 17-21 éves lányokat hajkurásszon. Nem csak ő a hibás ebben, azért a csajokat is minősíti, hogy képesek odatartani a végbélnyílásukat meg a szájukat, hogy egy csaknem "apányi" ember használja, mindezt azért, mert vitte őket egy kört a BMW-jével...


A kérdésem lényege : ha kiderül, hogy valóban a volt partneremé a baba, akkor megmondjam-e neki. Tegyük fel, hogy tényleg az övé, ő a biológiai apa. Gyerek megszületik, apasági teszt . (120.000 körül megcsinálják és csak nyálminta kell hozzá. Azt meg ugye tudok szerezni a férjemtől meg a gyerektől is. ) Na, de ha nem a férjem az apuka, akkor az igazi nemzőnek megmondjam-e, mert ha a későbbiekben neki lesz gyereke valaki mástól, nehogy már a testvérek kavarodjanak össze.... Szóval jobb, ha tudja, hogy van már egy fia/lánya.

Ugyanakkor : ismerem annyira, ha kiderül, hogy ő az apa, nekiáll harcolni a gyerekért, csak azért hogy mi ketten együtt legyünk. De! Jó kolléga és jó szerető, de nem több, nem vagyok szerelmes belé, soha nem is voltam.

Szerintetek?

2011. jan. 21. 04:18
 38/45 A kérdező kommentje:
Még annyi : ha a férjem nem vállalja így a babát, szerencsére egyedül is fel tudom nevelni, ha az anyagi részét nézzük, szóval nem nyomorra jönne világra, még ha nem is aranyból lesz a bilije.
2011. jan. 21. 04:25
 39/45 anonim ***** válasza:

Huh... jó nehéz helyzetben vagy.Én vagyok az a válaszoló, aki őszintén segíteni szeretne. :)

Figyú, szerintem mondd meg a férjednek, de a másik apukának ne szólj semmit. SEMMIT. Csendben csináltasd meg az apaságit, és ha nem az az eredmény jön ki, amit szeretnétek (hogy nem a férjedé a gyerek), akkor mondd csak meg, hogy "figyelj drágám, gáz van"...

Ha nem a férjedé a gyerek, mérlegeld, hogy megérdemli-e a másik pasas, hogy ilyen hírt kapjon. Ha g**ci akarsz lenni, esetleg szétrobbantani a családját, akkor hajrá, bár kétlem, hogy ennyire gonosz lennél.

Azt javaslom, ha becsületesen akarsz eljárni, akkor csak annyit mondj a férjednek, hogy baba lesz, és utána teszt, és akkor a többi.


Üdv: Őszinte válaszoló :)

2011. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Még egy dolog... utólag olvastam h nekiállna harcolni a gyerekért a másik pasas... Elfogadná az eddigi gyerekeidet? A gyerekeid elfogadják őt? Képes lennél vele együtt élni? Ezeken azért jó, ha elgondolkozol jó mélyen, mielőtt tudatod vele a hírt.


Az őszinte voltam ismét.

2011. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!