Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a korrekt megoldás ilyenkor? Nős pasitól lettem terhes.

Figyelt kérdés
Viszonyom volt évekig egy nős emberrel,úgy, hogy nekem is van férjem. Novemberben volt egy kis "balesetünk" ( nem kérek kritikát, köszi ) és most már 7 hetes terhes vagyok. Még senki nem tudja, csak a dokim meg én. Mivel nem voltam hajlandó elválni, a partnerem hazaköltözött a feleségéhez, kibékültek, mi szakítottunk. Viszont ha megtudja, hogy lesz közös gyerekünk, tudom hogy mindent borítana. Megtartom a babát. Ilyenkor elmondjam neki?
2010. dec. 23. 05:10
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
62%

Hogy lehet valaki ekkora r*hadék? Ha nem szereted, akkor minek van férjed? Ha szereted a férjed, minek van szeretőd?

Hogy lehetsz ilyen szemétláda, hogy 2 házasságot is szétcseszel? Mit képzelsz te magadról?

2010. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
50%
A probléma csak akkor van,ha a férjed tudja,hogy soha nem lehet gyereke,ha csak úgy nem jön össze,akkor ne vetesd el a gyereket,hanem szüld meg a férjednek,a másik kapcsolatodat pedig felejtsd el örökre.
2010. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
35%

Szia,

remélem még nem döntöttél.

A legőszintébb dolog az lenne,hogyha elmondanád.DE!! Akkor vége lenne mindkét kapcsolatnak.

Szerintem NE mondd el,így lesz jobb mindenkinek!

2010. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
64%

A férjem és a biológiai apa hasonló típus, ez alapján sose derülne ki a dolog. És a férjem bármit megadna, ha lehetne közös babánk.

Te komolyan ennyire hülye vagy, hogy azt hiszed, így működik az öröklődés? Csak mert férjurad meg a szeretőd hasonló kaliberűek, a férjedre fog hasonlítani a kölyök? Hány általánost végeztél te kisanyám?

Amúgy csinálj, amit akarsz, szerencsére nem az én bajom a te hülyeséged.

2010. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! A hasonló típust arra értettem, hogy egyikük sem fekete vagy nagyon eltérő etnikumú, reagálva egy korábbi hozzászóláshoz.

Egyébként egy főiskola és egy egyetemi diplomám van.

2011. jan. 20. 00:10
 16/45 anonim ***** válasza:
Nos szerintem jobb elmondanod. Ha velem ilyet csinálna a feleségem más gyerekét felneveltetné velem aztán később kiderülne egyből kiraknám. Inkább most léphessen ki ebből.
2011. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

undorító vagy... ne haragudj hogy ezt mondom. ilyenkor szívesen letagadnám, hogy én is nő vagyok... És még a férfiakat szekálja mindenki, hogy mekkora szemétládák... -.-

amúgy, szerintem jobb az őszinteség. Habár.. honnan tudod, hogy a másik hapsitól van a baba? Férjeddel nem voltatok együtt akkor tájt?

2011. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Kb 1 % az esélye, hogy lehessen közös gyermekünk. Nagyon alacsony a férjem spermaszáma, kapott rá kezelést, de nem sokat javult.


Nem haragszom a "köpködésért". Aki nem ismeri a szituációt, annak teljesen igaza van. Nem fogom ide leírni, inkább vállalom a kritikát. Aminek a minősítését nem kértem, az a "novemberi baleset", hogy ne jöjjenek a hozzászólók, hogy ha már félred.ugtam, akkor lett volna annyi eszem, hogy óvszert húzunk. Húztunk, csak elszakadt. És a partnerem részéről "nem lett befejezve" az együttlét.


Fogalmam sincs melyiküké a baba, de érzésem szerint nem a férjemé. Annyira feladtuk már a reményt!

2011. jan. 20. 00:27
 19/45 anonim ***** válasza:

Hát... szerintem mentsd a menthetőt... mondd a férjednek, hogy az övé a baba.Nagy lesz az öröme, nem kell tudnia, hogy mégsem úgy van. A másiknak meg ne szólj.

Én már a novemberi esetet se tettem volna meg... de hát ez a te bűnöd, erre nem mondok semmit.

Tudod, néha jobb hazudni, mint elmondani őszintén a dolgokat, hiába szól minden az őszinteség mellett.

Várom a piros kezeket szeretettel.


Üdv: valaki, aki őszintén, szívből segít.

2011. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz helyzetben vagy...én nem is tudom mit tennék a te helyedben.Az a baj,hogy ha elmondod akkor valószínű,hogy tényleg tönkre teszel 2 házasságot.Viszont ha hazudsz akkor örökre hordanod kell ezt a titkot és az is megterhelő.Ha viszont ezt el tudod viselni,és együtt tudsz élni a hazugsággal,akkor inkább ezt válaszd.
2011. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!