Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a korrekt megoldás ilyenkor? Nős pasitól lettem terhes.

Figyelt kérdés
Viszonyom volt évekig egy nős emberrel,úgy, hogy nekem is van férjem. Novemberben volt egy kis "balesetünk" ( nem kérek kritikát, köszi ) és most már 7 hetes terhes vagyok. Még senki nem tudja, csak a dokim meg én. Mivel nem voltam hajlandó elválni, a partnerem hazaköltözött a feleségéhez, kibékültek, mi szakítottunk. Viszont ha megtudja, hogy lesz közös gyerekünk, tudom hogy mindent borítana. Megtartom a babát. Ilyenkor elmondjam neki?
2010. dec. 23. 05:10
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
A diplomád ellenére egy gerinctelen és buta ember vagy. A diploma ellenére is lehet valai logikátlan és olyan sötét mint 6 pár rendőrcsizma. Mondj ela férjednek is és szeretődnek is ne süjjedj még tovább a sz.rban, ha ahelyedben lennék leégne apofámról a bőr és töbet emberek közé se mennék eszem be se jutott még soha hogy megcsaljam a párom és hogy gyereket csináljak egy másik nőnek.
2011. jan. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

A babát el kéne vetetni... nagyon nehéz helyzetben vagy, mivel ha hazudsz akkor annak terhe idővel felemészt és egy fontos dolog: AZ IGAZSÁG MINDIG KIDERÜL akár tetszik akár nem... ez pl. ilyen dolog

-szerinted melyikünké a szeme???

-a tiédre egészen hasonlít...

-Szerintem meg a szomszédnak vannak ilyen szemei...:@


a hazugság a legrosszabb amit tehetsz, az igazság sem jobb sajnos mert senki nem fogja majd felvállalni a gyerek nevelését. Így a legjobb amit tanácsolhatok, hogy vetesd el a gyereket, ha nem akarod egyedül felnevelni...

Persze az is lehet, hogy találsz magadnak valakit még így gyerekkel együtt is.

A terhesség miatt elromlott kapcsolatok nagyon csúnyák... a szüleim ezért váltak el... egy teherbe ejtett nő miatt...

Ha szorult beléd némi emberség akkor a gyerek megy, és az élet megy tovább.


Bence

2011. jan. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

levontam a következtetés.

bárkivel fogom leélni az életetm a gyerekem után tszt lesz h én vagyok-e az apa.


öcsém most nem rosszból dehát egyszer olvasd már végig mit írtáll. Tanácsot kérsz tőlünk maj kijelented később h nemismeritek a részleteket.

Minek irogatsz ide ha nem közlöd a dolgokat?

kb 15 évvel voltam én a te szinteden

21f

2011. jan. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mint már az elején említettem : Megtartom a babát.


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy évekkel ezelőtt csaknem elváltunk a férjemmel,mivel kiderült, hogy volt néhány "félrejárása" és el akart hagyni az utolsóért, egy 20 éves lányért. ( Ő akkor volt 35. ) És ekkor jött képbe a "kapcsolatom", egy kolléga, akinek szintén gondjai voltak otthon. Nem részletezem az évekig tartó huzavonát, aminek az lett a vége, hogy mi kibékültünk, miközben a volt partnerem belém szeretett. Novemberben egy céges bulin "összejöttünk", akkor mondta, hogy még mindig szeret, váljak el. Nem voltam erre hajlandó, se most, se azelőtt. Cserébe hazaköltözött , ismét együtt vannak a majdnem ex-nejével. ( Egy tárgyalás választotta el a hivatalos válástól. ) Nem mentségnek írom, de hátha jobban tudtok tanácsot adni, hogy megmondjam-e neki. Vagy hogy mit csináljak. Még mindig nem tud senki a babáról.

2011. jan. 20. 03:59
 25/45 anonim ***** válasza:
Próbáltam beleképzelni magam a helyzetedbe, hát nem igazán ment... Én a helyedben csakis akkor mondanám el, hogy mástól várok gyereket, ha 100%-ig biztos lennék benne, hogy a gyerek apja szeretne, mellettem állna, és támogatna... Mert ha nem akkor két szék között a földre zuhannál. Amúgy nem mondanám el, bár a férjed megérdemelne annyit, hogy legalább tudjon róla... Nehéz. Igazán te ismered a két férfit, a részletes körülményeket, neked kell döntened. A múlton meg már nem tudsz változtatni... Ha nem jelentetted volna ki, hogy megtartod a gyereket, azt mondanám az a legeslegjobb ebben a helyzetben ha elveteted.
2011. jan. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
jobb minél hamarabb
2011. jan. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Az igazság egyszer úgyis kiderül...
2011. jan. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
és mi van, ha becsúsztatok abba az 1%-ba? ha ki is szakadt a másikkal, de nem élvezett el, ok előváladék bla bla bla... de annak sem több az esélye, mint ha a férjedé lenne.
2011. jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
52%

Már egyszer írtam de akkor lepontoztak...


Ilyenkor az a korrekt, hogy azt mondod a férjednek, hogy tőle van.


Ő boldog lesz, hogy végre összejött egy gyerek (ezzel talán "törlesztesz" neki, hogy megcsaltad). A másik férfinek nem szólsz semmit, úgysem fog gyanakodni rá, hogy az övé és soha többé nem tartjátok a kapcsolatot.


És boldogan élsz a férjeddel, erről meg nem beszélsz soha többet senkinek

2011. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Már lassan tényleg el kell döntened,hogy mit választasz,nem sokáig titkolhatod,így is már egy picit kéne látszódnia a hasadon,hogy terhes vagy.Ha tudsz ekkora teherrel élni,akkor mond azt,hogy a férjedé a baba,ha pedig nem,akkor az igazi apukának.Bár igazából szerintem várd meg míg megszületik és titokban csinálj egy dns tesztet..biztos nem olcsó,de akkor végül megtudnád,hogy a párodtól sikerült teherbe esned,vagy pedig a másik férfitől,akitől csak előváladék került beléd.Igazából kb annyi az esélye az előváladéktól,mintha a párodtól.Nem biztos,hogy el kéne mondanod,max utána,hogy kiderült.Elvetetni meg már amúgy se tudnád,de ahogy látom nem is szeretted volna.Az is lehet,hogy párod el se hiszi,hogy tőle van a gyerek,mivel tud a problémájáról.
2011. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!