Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valami?

Figyelt kérdés

Van egy 31 éves nő. 5éve ismerem, régen tanított engem és azóta ismerem. Néha motorozunk eggyütt és természetesen én néha szoktam némi dumát elejteni, de csak lájtosan.Szülinapomkor fenntvoltam nála, mert elhívott a felnőtt társaságba. Nemrég szakított a barátjával, amit tudni kell. Aztán beszélgettünk, meg a barátnőivel is beszélgettem és mondták hogy jó a humorom, meg hogy ez milyen jó. Többször is bókoltam már a nőnek, akiről szó van, és ő még adta is alám a lovat, mert ugyebár az igazán úgy megy, ha a másik is engedi...Aztán kérdeztem tőle, hogy miért nem párnacsatázunk egyet, és ő azt modnta, hogyha elviszem a diszkóba, akkor visszajövünk és párnacsatázhatunk :) persze nem csak ennyi ami elég gyanús volt nekem, hanem az hogy mindíg veszi a lapot, mosolyog és még egyszer nem mondta azt, hogy bocsika, de túl fiatal vagy hozzám. ÉS ezen kívül annyi olyan helyzet volt, ami ami csak úgy történt meg velem, hogyha valakit próbáltam befűzni. Meghát jött oda hozzám, hogy közös kép meg ilyesmi...szerinteteke setle valami kis kaland kisülhet belőle?

18 vagyok és természetesen fiú :)


2010. dec. 14. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
valami biztos ki fog sülni belőle!!:)(reméljük h jó):)
2010. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
legyen igazad! :)
2010. dec. 14. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Zavard be minnél előbb a macit a málnásba:) ha nagyon jó szeretőnek is megtarthatod egy darabig! viszont hosszabb távra semmiképp se tervezz vele a korkülönbség miatt! ne szeressél bele semmiképp!!!
2010. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak mégis mivel vegyem rá hogy bezavarhassam neki???
2010. dec. 15. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen saját magaddal!:) Nőből van ő is tökmind1 hány éves... kédezd meg nem-e találkoztok menjetek el valahova meg ilyesmik... fűzzzed ahogy bármelyik másikat, előbb utóbb beadja a derekát! inkább előbb ahogy nézem...

ha meg már tanított misem egyszerűbb, korrepetáltasd magad!!! én biztos azt csinálnám hogy nem megy ez meg az mert kell ide vagy oda és hogy nagyon jó lenne ha segítene és bármit kérhet cserébe bla bla... erőltesd meg a fantáziád:)

2010. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!