Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön már fel msn-re?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön már fel msn-re?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 2 hete ismerek és 2x láttam,de mindennap beszéltünk csak msn-en.

Pénteken taliztunk utoljára és este beszéltünk is de azt mondta,h szobaton nem lesz mert lesz az x faktor =/

Jó mondom ha az fontosabb..... De péntek óta nem jött fel itt várok a gép előtt mint a hülye gyerek,és nem jön fel :'(

Nem teccek neki élőben és már lehet,h le is tiltott ?


2010. dec. 13. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugimár lehet h nem ér rá
2010. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet nem olyan kocka mint te XD ne parázz már XD
2010. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de eddig fel tudodtt jönni és sztem az nem kockaság h este feljön egy másfél órára....

Am meg én sem lennék itt ha tudom h nem jön bár ahogy elnézem ez máe nem fog jönni:'(

2010. dec. 13. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Bár nekem egy komolynak mondott kapcsolatom van de sokszor rosszul esik, hogy már itt ülök a gép előtt 4 órától 9-ig és várom, hogy végre feljöjjön a barátnőm de ő nem jön fel, mert neki tanulnia kell. Nem hinném, hogy csak egy kicsit is ne bírna feljönni.
2010. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

pontosan =/ nekem is ez a bajom.

Legalább 3 percre h mégis mivan?!

2010. dec. 13. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Isteneeem... Ne a gép határozza meg az életeteket. Hívdd fel telefonon, írj sms-t, szintén telefon segítségével hivdd el talira. :)
2010. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lány nem veszi annyira komolyan, mint Te. Ennyi az egész. Lehet neked is kicsit lazábbra kellene venned.


21/L

2010. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok: a telefonos témát én is támogatom. de ne áraszd el sms-ekkel. csak egyet írj neki. Mert ha esetleg nem akar mégsem semmit akkor ne vegye zaklatásnak.


21/L

2010. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!