Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől hűlhet ki egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hűlhet ki egy nagy szerelem?

Figyelt kérdés
Konkrét példákra vagyok kíváncsi. Biztos voltatok már nagyon szerelmesek, de idő elteltével megváltozott az a nagy szerelem és szakítás lett belőle. Ha kihűlt részetekről volt, hogy szakítás után még is megbántátok, hogy elhagytátok párotokat akit anno úgy szerettetek?
2010. dec. 8. 19:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem válasz, hogy már nem vagyok beléd szerelmes:SS

Ez mit jelent?? Nem szeret már téged, mert annyira rossz lettél??? Tuskó volt és több évig olyanban hitt vagy olyat látot, ami nem létezik?? Esetleg csak a test kellett neki és hogy ki tudja elégetni vágyait??? De most kellene az új??

Ennyit csak a buta és egoista, vagy gyáva ember mond!

Ha meg te lettél olyan elvislhetetlen, akkor szóljon neked, beszéljétek meg a bajt:S

Elhiszem, hogy néha vágyik az ember az újra, de akkor mondja meg, hogy mi a helyzet, ha már ilyen...

Ne hagyjátok, hogy ennyit mondjon, hogy nem szerelmes már:S Miért? Mit jelent neki ez a szó?

Bocsánat, ha valakit felzaklattam.

2010. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Ha nem veled van baja, akkor haudott neked vagy titkol valamit...pl. Van valaki más vagy pedig egyedül akar lenni, vagy úgy sem. Esetleg az üzlet nem engedi tovább ezt a kapcsolatot vagy valaki...Lehet úgy érzi, hogy nem tudja majd megadni neked, amire vágysz. Stb..
2010. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Összességében igen van valami alapja annak is, hogy valamitől védhetett engem, hisz nem haraggal akart elválni tőlem csak egyszerű indokkal közölte nekem, hogy ő már nemszerelmes belém. Megváltozott, neki nem kell barátnő neki most így jó! Sajnos mai napig nem mondta még meg pontos okát egyszer talán képes lesz rá, de nem értem miért nehéz megmondani az igazat? Megbántana ezzel engem? Akkor miért hazudja azt, hogy ő változott meg bennem nemvolt semmi gond!
2010. dec. 10. 15:40
 34/42 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az a rosszabb,ha egy férfit raknak ki!Annál megalázóbb nincs.Ma ráírtam iwiwen.Nem akar velem megbeszélni semmit.Tartozik X összeggel azt adja részletekben.Ennyi a kapcsolatunk.Tartja magát a 10 héttel ezelőtti állapothoz.Nincs haverkodás,semmi max köszönjünk egymásnak mint két normális ember ezt mondta.Na már most ez nem normális 6 év után.Főleg úgy,hogy állítólag nem utál.
2010. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

"Na már most ez nem normális 6 év után.Főleg úgy,hogy állítólag nem utál."

Ott se egyszerű és csak azok a fránya kérdések, hogy miért..............!? A választ meg b@asszák megmondani de azt is miért?:D jókat tudunk kérdezni.

Esetleg valaki olvassa aki pont abban e helyzetben volt akiket nem értünk meg mért viselkednek így?:D

2010. dec. 10. 21:35
 36/42 anonim ***** válasza:

Nálunk a körülményektől hűlt ki.Gyereknevelés, munka, fáradtság és jött a fásultság-egyre kevesebb testi kontaktus-anno-egyre kevésbé is kívánod, leszoksz róla.

Még az is közrejátszott, hogy az elején másnak, kedvesebbnek mutatta magát.Szóval legyünk őszinték, vállaljuk föl magunkat az elején, nagy csalódásoktól kímél meg.

2010. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

A legnagyobb szerelem is elmúlik, ha a párunk a viselkedésével nem törekszik életben tartani. Ez az én történetem.


Nálunk soha nem volt meg az egyértelmű, világos kommunikáció egymás felé, bármennyire is törekedtem rá.

Soha nem mondott semmit az érzéseiről, és a viselkedése sem volt egyértelmű soha...


Hiába indult szerelemnek...azt is találgatnom kellett folyton, vajon tényleg fontos vagyok neki, vagy sem.

Mondani sem kell, elég gyorsan elkezdtek hűlni az érzéseim.

2010. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 kisnita ***** válasza:

Utolsó! Mintha én írtam volna...

Ti még együtt vagytok vagy már szakítottatok?

Én tegnap beszéltem a párommal, próbáltam mindent elmondani neki ami zavar benne és amit már nem akarok tovább elviselni és azt mondta igazam van, azon lesz, hogy megváltozzon, de nem megy neki könnyen. Vettem észre mert már évek óta kérem rá, de 2-3 napnál tovább érzékelhető változást még nem produkált. Mondtam neki, hogy ez az utolsó esély.

2010. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Legalább nálatok még létezik szakítás után kommunikáció és tényleg tudtok mind a ketten úgy gondolkodni, hogy meg kell próbálni ha lehet, tudunk, akarunk akkor változtassunk vagy legalább próbáljuk meg! Az én esetembe sajna egyszerűen tényleg csak az idő tud segíteni bár néha abban se bízok már. Lesz e tényleg olyan pillanat amikor a szakító fél keresi fel volt partnerét és elmondja neki mi miért történt? Léteznek még csodák?:)
2010. dec. 13. 11:01
 40/42 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok.ha valaha is azt mondtam, hogy jobbat érdemelsz, azt azért mondtam, mert nem éreztem a rajongását irántam-ezért kevésnek gondoltam magam.Nem mutatta ki, hogy tetszek neki, nem bókolt, nem láttam a szemén, hogy odavan értem, márpedig a nőnek ez kell.
2010. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!