Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől hűlhet ki egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hűlhet ki egy nagy szerelem?

Figyelt kérdés
Konkrét példákra vagyok kíváncsi. Biztos voltatok már nagyon szerelmesek, de idő elteltével megváltozott az a nagy szerelem és szakítás lett belőle. Ha kihűlt részetekről volt, hogy szakítás után még is megbántátok, hogy elhagytátok párotokat akit anno úgy szerettetek?
2010. dec. 8. 19:22
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

"Szép és boldog életet kívánok nektek! Soha ne szakítsatok a párotokkal, csak ha egy szemét dög, aki bánt titeket és tönkre megy mellette minden....Ha rossz napotok van, aludjatok inkább egyet."


:) Aranyos csak 1 baj van nem mindenki így nézi a párkapcsolatokat! Hiába ha jó minden vannak olyan pasik :D akik nem akarják a "jót"

2010. dec. 8. 19:50
 12/42 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(((

Ezzel most a te pasidra céloztál??:(

Mi a baj?

2010. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

" Sajnálom:(((

Ezzel most a te pasidra céloztál??:(

Mi a baj?

"

Igen az enyémre azaz már nem a pasim. :( Hogy mi volt a baj? jó kérdés :) csak találgatni tudok ő nem mondja el félek későn fog feleszmélni és ahogy ismerem akkor se tenne semmit hiába volt jó minden.

2010. dec. 8. 19:57
 14/42 anonim ***** válasza:

Neked mi nem volt jó vele??

Ezt most nem nagyon értem...Mi volt az indok a szakításnak?

2010. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

"Neked mi nem volt jó vele??

Ezt most nem nagyon értem...Mi volt az indok a szakításnak?"


Nekem semmi bajom nem volt vele :D Sőt még most is imádom és hiányzik :( A Szakító ok: Nem szerelmes belém! így ő le is zárta kapcsolatunkat és vége nála... pedig odavolt értem meg minden szép volt ezért se értem.

2010. dec. 8. 20:04
 16/42 anonim ***** válasza:
Sajnálom és mennyi ideig voltatok együtt?:(
2010. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

"Sajnálom és mennyi ideig voltatok együtt?:("


Ha számít bármit is 1 évig voltunk együtt :( De az csodálatos 1 év volt!

Várok még élményeket :D Most nem az én problémám a fontos itt!

2010. dec. 8. 20:16
 18/42 anonim ***** válasza:
Nekem egy 6 éves kapcsolatom hűlt ki.Pontosabban a volt barátnőm ezt így kerek-perec közölte.Ő már nem szerelmes belém.Csak így eldobott 6 évet.Nem voltam vele tróger soha az életben.Végig hűséges voltam és még anyagilag is megtámogattam,ha kellett.Sokat veszekedtünk,mert minden hülyeségen felkapta a vizet és belém kötött.
2010. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Nálunk legfőképpen a szex miatt hűlt ki. Különbözik a szexuális étvágyunk, én sokkal többet akarnék, amit ő nem tud nekem megadni. És ez hosszú távon ráment a kapcsolatra. Holnap fogok szakítani, szilveszterkor lettünk volna négy éve együtt.
2010. dec. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 kisnita ***** válasza:

Érdekes amit írsz. Nálunk az első egy év maga a csoda volt, utána kezdett kicsit laposodni, de én mindig azon voltam h. ne hűlhessen ki. Így ment ez egy ideig...

Nálatok a szerelem nem alakult át szeretetté csak úgy elmúlt? Mármint a párod részéről?

2010. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!