Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől hűlhet ki egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hűlhet ki egy nagy szerelem?

Figyelt kérdés
Konkrét példákra vagyok kíváncsi. Biztos voltatok már nagyon szerelmesek, de idő elteltével megváltozott az a nagy szerelem és szakítás lett belőle. Ha kihűlt részetekről volt, hogy szakítás után még is megbántátok, hogy elhagytátok párotokat akit anno úgy szerettetek?
2010. dec. 8. 19:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Néha elmúlik a szerelem és ha nincs szeretet mellette, akkor az önző ember lép...Vagy csak nem akar hosszú kapcsolatot.
2010. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
Az unalomtól..
2010. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Példa??

Milyen cuki ez a pasi, amikor fingik meg beszól annak a szerencsétlen betegnek az utcán, tök jó fej, még gyerek! De az ágyban vad! Olyan izgi oda sz..ni a szomszéd néni háza elé a sötétben, hát nem menő pasim van?:P Aztán jön a d...s!

A szerelem pedig elhűl, mert egy idő után, büdös, fájdalmas lesz az ilyen mellett. Egyszer mindenkinek kinyílik a szeme:)

2010. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 kisnita ***** válasza:

Én most pont ebben a dalban vagyok. Kihűlt a majdnem 8 éves kapcsolatom és nem tudom, hogy mit csináljak. Nem tudom eldönteni mi lenne a helyes. Egyrészt már egy gyerek is másrészt meg mindig mikor a páromra gondolok az ugrik be hogy nélküle már nem lenne olyan az életem. Szerelmes már nem vagyok, ettől függetlenül szeretem meg ugye itt a megszokás is mert 8 az év az 8 év... Félek, hogy ha itt hagynám és mégsem úgy alakulnának a dolgok ahogy szeretném, nem tudnám elfelejteni vagy időközben rájönnék, hogy mégiscsak mellette a helyem már nem fogadna vissza. Szóval nem tudom, hogy mi lenne jó. Régebben mikor még nem volt gyerek megpróbáltuk külön, de csak kevés ideig és végül vissza mentem hozzá mert hiányzott és hiába akartam pasizni nem tudtam. Most meg még úgyse tudnék mint akkor mert nem is akarok.

Most egyenlőre úgy vagyok, hogy adok még egy esélyt ennek a kapcsolatnak a gyerek miatt is meg magunk miatt is és majd meglátjuk mi lesz belőle. Próbálok ismét belé szeretni. De nehéz ügy az biztos... :S

2010. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Fel kell dobni a kapcsolatot egy picit valamivel! A szerelem elmúlhet, de nem kell, hogy örökre...

A szeretet egyébként is fontosabb. Akinek nem, az maradjon a rövid kapcsolatoknál.

2010. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

kisnita


Sok tapasztalattal még nem rendelkezem, de egy tanácsot fogadj meg :) Tényleg nem szabad feladnunk, adni kell esélyt akár többet is mert így van nem tudhatod mit hoz a jövő lehet rosszabb lenne minden lehet még se. Viszont minden ember a boldogságot keresi szerintem :) Te már megtaláltad egyszer abban az emberben akit szerettél és szeretni is akarsz! Benned megvan az akaraterő, bárcsak más emberekben is benne lenne ez :(

2010. dec. 8. 19:43
 7/42 anonim ***** válasza:
Együtt legyetek boldogak!
2010. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

"Fel kell dobni a kapcsolatot egy picit valamivel! A szerelem elmúlhet, de nem kell, hogy örökre...

A szeretet egyébként is fontosabb. Akinek nem, az maradjon a rövid kapcsolatoknál.


Sajnos az a mondás tartja, hogy minden kapcsolat kettőn áll, ha a másik fél nem akarja, hogy bármivel is feldobd azt bármi az oka annak akkor hiába próbálkozol, csak reménykedhetsz benne, hogy egyszer észbe kap (lehetőleg időben) és mehet tényleg az a Feldobás :)

2010. dec. 8. 19:45
 9/42 anonim ***** válasza:
Szép és boldog életet kívánok nektek! Soha ne szakítsatok a párotokkal, csak ha egy szemét dög, aki bánt titeket és tönkre megy mellette minden....Ha rossz napotok van, aludjatok inkább egyet.
2010. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

"

Sajnos az a mondás tartja, hogy minden kapcsolat kettőn áll, ha a másik fél nem akarja, hogy bármivel is feldobd azt bármi az oka annak akkor hiába próbálkozol, csak reménykedhetsz benne, hogy egyszer észbe kap (lehetőleg időben) és mehet tényleg az a Feldobás :)"

Ha nem akarja, akkor kell vele beszélni és ha önző, akkor tényleg hagyni kell. De ez 8 év alatt kiderült volna, ha annyira rossz. Szerintem. Csak a menthetőt kell menteni!

2010. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!