Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől hűlhet ki egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől hűlhet ki egy nagy szerelem?

Figyelt kérdés
Konkrét példákra vagyok kíváncsi. Biztos voltatok már nagyon szerelmesek, de idő elteltével megváltozott az a nagy szerelem és szakítás lett belőle. Ha kihűlt részetekről volt, hogy szakítás után még is megbántátok, hogy elhagytátok párotokat akit anno úgy szerettetek?
2010. dec. 8. 19:22
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

kisnita


Az a baj, hogy ő állítása szerint már nem szerelmes belém és nem is akar, oké azt elfogadtam, hogy nem akar az lenni mondvá még élni szeretne... de nem tudom felfogni, azt hogy képes volt eldobni engem és ezalatt azt értem, hogy semmi kapcsolatot nem akar velem létesíteni se kommunikáció se semmi :D, de ez csak azt támasztja alá nálam, hogy valamilyen szinten szeret vagy nem tudom, nem értek már semmit és ebbe fogok beleörülni.


Terentius


Ez sajna így fog menni az élet végezetéig, ti férfiak a nőket nem fogjátok megérteni mi nők a férfiakat nem fogjuk megérteni. lehet nem is egymásra vágynánk?! Csak az élet "szaporodása" ösztönöz minket a másik nemhez?! Bocs, hogy kitértem erre.

2010. dec. 9. 10:15
 22/42 kisnita ***** válasza:

Hát nem tudom... Mióta vagytok külön? Mert ha nem régóta akkor benne van a pakliban, hogy szeret ő téged (ha nem is szerelemmel) és hozzád szokott ez alatt az egy év alatt csak még túl kevés neki ez az idő külön tőled, hogy érezze, hogy mégiscsak "van valami". Nem tudom érted-e mire gondolok... A másik meg lehet, hogy tényleg ennyire nem jelentesz már neki semmit és azért is nem hív... Vagy csak azt gondolja könnyebben el tudja felejteni ezt az egy évet ha nem lát és nem hall rólad egy ideig. A pasik olyan furák én sose értettem őket. :S Az én párocskámnak is az egyik percen én vagyok a minden a másikban meg "elfelelj" mindent ami nekem fontos lenne.

Részemről a szerelem szeretetté alakult. Tegnap beszéltem erről vele és azt mondta nem tudja átérezni amit mondok mert nála sosem volt különbség az érzés közt. Az elején nem volt olyan nagy "lángolás" mint nálam és később sem lett, ez nála valahogy megállt egy szinten és még mindig ott van. És azt gondolta nálam is. De nálam meg tök másképp alakult. Már csak az érdekel (de nagyon) hogy vajon minden pasinál így van ez mint az én páromnál? Vagy van olyan pasi is aki úgy érez mint én vagyis mint a csajok úgy nagy átlagban?

Szerinted?

2010. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

kisnita


Nem régóta bizony, ezért se értem az egész dolgot és tényleg valami belül az súgja, hogy ő még kötődik hozzám, csak valamiért neki így jobb vagy nem tudom :( Csak félek ha fel is eszmél egy bizonyos idő múlva akkor se lépne felém.... pedig biztos sokat jelentettem neki :) azért egy fiú is emlékezni fog az első szerelemre az első együttlétre főleg ha azt szerelemből történt meg...

Nem hinném, hogy ő valaha elfelejtene engem ezt ő mondta szóval biztos úgy van!

Érdekes amit mondasz én még nem vettem ezt észre :S vagy nem tudom. Nem mindig foglalkoznak velünk mert magukkal is akarnak! Valamilyen szinten velük is kell törődni hisz ők is igénylik nem csak a nők.

A szerelem átalakul... Én még mindig szerelemből szeretem őt ez biztosan és én nő vagyok :D Nála viszont mássá alakult... emberfüggő ezek szerint ha úgy vesszünk testünk más... Ha érted mire gondolok most.

2010. dec. 9. 16:25
 24/42 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem,hogy az elején nem voltam szerelmes aztán egyre jobban.A kezdeti rajongás persze elmúlt.De után ugyanolyan szinten szerettem egészen odáig,mint amikor kirakott.Majdnem beledöglöttem és most is sokszor érzem ezt.Arra is gondoltam próbálkozok megint.
2010. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 kisnita ***** válasza:
De mért ilyen nagyon nehéz ezt megérteni és mért olyan nagyon nehéz kommunikálni a pasikkal?? Ha jönne egy tündér és mondaná hogy van 3 kívánságom az első az lenne, hogy mindig minden pasinak belelássak a fejébe a másik az, hogy lehessen még 1000 kívánságom, a harmadikon meg még gondolkodnék :P XD
2010. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Én soha nem hagynám el a szerelmem, még ha talánék szebb lányt, akkor sem, ha nem érdemli meg...És nem szánalom meg hasonlók miatt.
2010. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

19:53

Hidd el, ha egyszer csak belezúgsz egy másik csajba, akkor nincs menekvés. Tapasztalat. Bár ennek előfeltétele, hogy kiszeress az aktuális barátnődből.

2010. dec. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Én meg a nők fejébe szeretnék belelátni.Miért van az,hogy az akit szerettem 6 éven keresztül tiszta szívből az egyszer csak kiszeret belőlem?Mindig számíthatott rám.Tudom elrontottam egy csomó mindent akárcsak ő!10 hét távollét után a véleménye nem változott.Meg állítólag jobbat érdemlek!
2010. dec. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Terentius


És mikor már beleszerettél szerelemből egyszer se volt úgy hogy ez elhalványult volna?


"Meg állítólag jobbat érdemlek!"


Ez a jobbat érdemlek duma ismerős :D nekem is mondta az exem és hiába magyaráztam neki, hogy nekem ő a "jobb" nemértette meg :( és igen itt is attól félek, hogy nemfog változni nála pedig fiú és mindig ezen a véleményen lesz :( nem lehet ezt megérteni se tenni ellene. áhh


kisnita


Látom jókedved van adhatnál belőle :D

Viszont a kommunikálás egyénfüggő ez a makacsság vagy önfejűség esetleg büszkeség :D nem tudni mi miatt "ragaszkodnak" ahhoz amit állítanak és miért nem akarnak!!! Minden akarat kérdése akkor még se volt túl jó az a szerelem? Azt erősen kétlem ismét akkor meg ügye miért, :(

2010. dec. 10. 09:03
 30/42 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de ha a valaki elhagy valakit annak ezek lehetnek a fő okai:

-Jött valaki más...Szebb vagy kedvesebb stb..

-Valami probléma van a mostanival. Lehet külső, belső probléma...Szerintem nem indok ez sem a szakításra.

-A párotoknak nem illetek bele a továbbiakban az életébe vagy úgy gondolja, hogy ő nem illik bele a ti életetekbe. Itt vagy magát védi, vagy titeket valamitől...

Biztos van még más is, de nem jut eszembe. Jobb lenne tisztázni szerintem. Az igazságot mindenki megérdemli.

2010. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!