Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt veszem észre magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt veszem észre magamon, hogy ha az utcán elmegy mellettem egy csinos nő, ugyanúgy megnézem mint régebben..Szégyellnem kellene?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok, nagyon komoly kapcsolatban élek egy lánnyal akivel az idén össze is házasodunk. Ugyanakkor azt veszem észre magamon, hogy ha az utcán elmegy mellettem egy csinos nő, ugyanúgy megnézem mint régebben, sőt, néha magamban ki is mondom, hogy "hát ez bizony csinosabb, mint a párom". Tiszta szívemből szeretem a menyasszonyomat, és semmiért a világon le nem cserélném egy másik nőre, akkor ez vajon miért történik meg velem?
2009. jan. 19. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
27 évesen valóban szégyen, hogy még nem tudod: Hűséget fogadsz, nem vakságot.
2009. jan. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan... Persze a párodnak ne mond, hogy "na ő bezzeg mennyivel jobb nő mint te" nem tudom, őszintén szólva én lehet felpofoználak, de ha feltűnőtlenül megnézel egy másik nőt, és esetleg tetszik is abban nincs semmi rossz. Ne aggódj a menyasszonykád agyán is végig fut egy néhányszor, hogy "uram atyám, milyen pasi"
2009. jan. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem feltétlenül baj, ha más nőt is észr veszel. Ezzel én is így vagyok, de ilyenkor bennem az fogalmazódik meg, hogy az én barátnőmnél egyik nő sem szebb.
2009. jan. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs semmi baj. Valóban hűséget fogadsz, nem pedig vakságot :)

De a barátnődnek nehogy egyszer is mondd, mert hatalmas hiszti lesz... persze jogosan. Ha bármikor megkérdezi, mindig azt kell mondanod, hogy neked ő a legszebb és jó ha a másik nőre mondasz valamit pl. ugyan... nézd már a haját milyen szín ez? de ronda az arca, a lába is vastag a fenekes is túl nagy. Buta is, semmire sem jó. stb.

Azért szerintem jól gondold meg, hogy akarod-e a házasságot, mert az örökre szól stb. Persze gondolom akarod :)

Nem kell ezt a helyzetet szégyellned.

2009. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha egy férfi nem néz meg mást csajt a párján kívül, annál valami nincs rendben. Ezek szerint te teljesen rendben vagy :)))
2009. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Nő vagyok, komoly kapcsolatban, házasság előtt:


Ha a párommal megyünk az utcán, még viccet is csinálunk belőle :o) Még széééép :o) Ha egy nő vagy egy pasi jól néz ki, azt jól meg kell nézni!!!! :o) Sőt a nyálad is folyhat, mert miért ne.

Mi meg is mondjuk egymásnak :o)))) Húúú láttad??? Akkor vagy jön a : Atyám, hogy kerültem én a képbe? vagy a : Na igen, tényleg baromi csinos volt... :o)))

Ne vicceskedj, még szép, hogy utána nézel!!!

2009. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Huseget fogadtal vagy fodagni fogsz nem vaksagot...
2009. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Á, ez a "hűséget fogadsz nem vakságot" olyan szánalmas duma...A nők meg szintén hűséget fogadtak, nem azt h 8 órában melóznak,utána takarítanak és főznek...vazz...

Kedves Kérdező!

Férfiból vagy, nyugodtan nézd meg a többi nőt. Ez nem baj. Csak akkor lenne az, ha a párod is veled lenne, mikor ezt teszed. Ez rettentő kellemetlen és sértő egy nő számára.

Lehet, hogy első blikkre egy másik nő csinosabb, vagy dögösebb, de magad is tudod, hogy a szerelmünk a szeme villanása, a feneke íve vagy éppen a világbajnok köldöke miatt lesz a legszexibb nő/férfi a földön.

2009. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A 12:11-es már egy kicsit átesett a ló túloldalára. Azért megfordulni egy másik ember után már durva, meg ez a nyálcsorgatás.....

Azért csorog a nyálunk, akit nagyon meg akarunk....

És alapból nem fordulok meg egy nő után, mert az nagyon közönséges szerintem, nemhogy a kedvesem jelenlétében...

Azért mert férfiak vagyunk, még tudjuk kontrollálni magunkat, és nem akarunk minden jó nőt megdugni.

Amióta együtt vagyok a barátnőmmel, más nők nem foglalkoztatnak. Ha esetleg meg is látok egy csinos nőt, és esetleg a szex is beugrik, akkor azonnal bevillannak a fejemben, ahogy a barátnőmmel szeretkezek.

2009. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!