Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyellnem kéne a tényt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnem kéne a tényt, hogy chaten ismertem meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy életemben talán 4-szer chateltem kíváncsiságból és így ismertem meg egy kedves, helyes srácot, aki most már a barátom. Én ott elsősorban nem pasizni akartam, hanem barátkozni. Lényeg, hogy egymásba szerettünk, de mikor kérdezi valaki, hogy hol ismertem meg, akkor félek azt mondani, hogy chatről, mert mondjuk lenézne. Szerintetek elmondjam ezt, ha kérdezik vagy inkább mondjam, hogy barátok révén?
2010. aug. 7. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
először is, tőlünk azt kérded, igazat mondj e vagy hazudj! tudod hogy hazudni nem jó!! akkor ne kérj kiskapukat vadidegenektől!
2010. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most őszintén, ezen mi a szégyellni való? Az, hogy 30 éve ilyenre még nem volt lehetőség? Az emebr ott ismerkedik, ahol lehetősége van rá. Felmentél a chatre, megismerted, azóta boldogok vagytok. Szerintem inkább büszkének kéne lenned rá, hogy sikerült normális pasit megismerned a chaten. :)

F/27

2010. aug. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg myvipről ismertem meg azt akivel együtt vagyok, utána MSN és találkozás, és azota pont ma van 17. hónapunk együtt!
2010. aug. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan megmondhatod h interneten ismerted meg a mai világban ebben sztem semmi gáz nincs ha nem lenne internet én egy csomó emberrel nem tudnék beszélni és nem is ismerném őket:) ugyhogy nyugodtan mondj igazat!
2010. aug. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi, amit szégyellned kellene. Inkább örüljünk, hogy ilyen a technika, és hozzád hasonlóan sokan megtaláltuk így a boldogságot, amire 15-20 éve még nem lett volna lehetőségünk!
2010. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Azt hiszem értem, miért kérdezed.

Helyedben inkább féligazságot mondanék, elég annyi: Interneten! Ha valakit érdekelnek a részletek, akkor viszont fejtsd ki neki úgy, ahogy itt leírtad!

A chatre sokan csak "jópofizni", poénkodni mennek becenevek mögé bújva. Nem tartom komoly dolognak (én is kipróbáltam kíváncsiságból)! Egyesekben előítéletet válthat ki, ha csak annyit mondasz: ott jöttetek össze!

2010. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki én meg myvip randi?
2010. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem kéne ezt szégyellni.

Én chat.hu-n ismertem meg a barátomat, három éve vagyunk együtt. Ha valaki kérdezi, megmondom és kész. Egyáltalán nincs miatta rossz érzésem.

21/l

2010. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bnőm a párját myvip chaten ismerte meg, szerintem sose hazudta, hogy barát révén talált rá és lassan 4 éve lesznek együtt.
2010. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

énis myvipen ismertem meg a barátnőmet pedig minden hétvégén bulizni járok meg előtte is voltak már barátnőim. megtetszett , felvettem msnre, egy délutáni beszélgetés után találkoztunk és össze is jöttünk... fél éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük 1mást

nincs ebben semmi cink, mamár szinte megismersz valakit egy közösségi oldal profiljából

2010. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!