Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Költségtérítéses képzésre...

Költségtérítéses képzésre vettek fel. Szégyellnem kéne?

Figyelt kérdés

Már elvégeztem egy 2 éves felsőfokú képzést, most pedig sajnos felvitték a ponthatárt és költségtérítésesre kerültem be, de szerencsére arra a szakra amire mindig is vágytam.

Ezt szerintetek szégyellnem kéne? Hogyan viszonyulnak az államisok a költségtérítésesekhez?


2011. júl. 21. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hová vettek fel, hanem, hogy hogy tanulsz.
2011. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod ki magadra, hogy költségtérítéses vagy, akkor senki nem fog furcsán nézni. Nem kell szégyellned, de amúgy nem is nagyon foglalkoznak ezzel. Emellett ha jól tanulsz, akár át is kerülhetsz államilag finanszírozottra.
2011. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Az attól is függ, milyen szakról van szó. Ha mondjuk jog, vagy orvosi vagy pszichológia, vagy bármi, aminek nívója van, akkor nem gáz, mert ott őrült ponthatárok vannak. De ha tanító vagy környezettan vagy hasonló... akkor igenis szégyelld.
2011. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Azt sem tudjuk egymásról, hogy ki államis és ki nem. Nehogymár ezen görcsölj.
2011. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
NEM
2011. júl. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt se tudtam, hogy ki közülünk költséges és ki államis. Engem spec qrvára nem érdekelt ez. Nem ezen a pár ponton múlik, hogy ki mennyire okos.

Ne törödj vele. Ha megkérdezi valaki nyugodtan mond el nincs ebben semmi szégylni való. (Sok országban csak fizetős egyetem van.)

2011. júl. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
ENgem is arra vettek fel. Szerintem ebben nincs semmi. Csak annyi, hogy mindent megtettél érte, hogy felvegyenek. Ha egyszer máshogy nem jött össze, akkor ez van:):):)
2011. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szia!

először is gratulálok,hogy sikerült bejutnod,és egyáltalán nem kell szégyelned:)

az én szakomon 90-en vagyunk,megmondom őszintén,fogalmam sincs hogy kik az államisok és kik kerültek be költségesre pedig mindenkit ismerek. Szeritem ezzel nem is foglalkozik senki,és tényleg az számít,hogy az egyetemen hogy teljesítesz,és ha annyira jól akkor még lehetőség is van átkerülni államira az első év után:)

2011. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 (L) Bella (L) ***** válasza:
29%

Hát azért szerintem tud az ciki lenni.

Pl. költségtérítéses orvos, vagy fogorvos. Egyértelmü hogy gazdag apu pici fia/lánya, aki 300 pontot se volt képes összehozni, de később lehet, hogy ő fog téged műteni. oh yeah...

2011. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

300 pont?Nézd már meg mennyi a pont orvosira. És azt miért kellene szégyellnie, hogy a szülei gazdagok?

Az a ciki, ha valaki így gondolkozik, mert süt róla az irigység. Az egyetemen senki sem foglalkozik ezzel.


Ismerek egy költségtérítéses orvosist,iszonyú jó ember, okos is, és nagyon lelkiismeretes. Örülnék, ha olyan kezelne, mint ő.

2011. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!