Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Költségtérítéses képzésre...

Költségtérítéses képzésre vettek fel. Szégyellnem kéne?

Figyelt kérdés

Már elvégeztem egy 2 éves felsőfokú képzést, most pedig sajnos felvitték a ponthatárt és költségtérítésesre kerültem be, de szerencsére arra a szakra amire mindig is vágytam.

Ezt szerintetek szégyellnem kéne? Hogyan viszonyulnak az államisok a költségtérítésesekhez?


2011. júl. 21. 22:55
1 2
 11/14 (L) Bella (L) ***** válasza:

Hát akkor nézzétek meg, az SE-t igaz nem néztem, de


PTE-ÁOK ÁLTALÁNOS ORVOS ONK 252 PONT!!!

PTE-ÁOK FOGORVOS ONK 281PONT!!!


Ez nem irigység. Csak félelmetes, hogy ennyivel be lehet jutni orvosira, ha az embernek van pénze.

2011. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem szégyellni kell, hanem fizetni.
2011. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Drága Bella nagyon buta vagy. Lehet költségesre vették fel, de ha elvégzi szerintem nagyon is okos, tudod bekerülni csak egy dolog, meg megint más bennt maradni, és elvégezni.
2011. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyetemi tanár vagyok, és engem nem érdekel, melyik hallgatót hogy vették fel. Csak az, hogy mennyit tudsz. A többieknek ne mondd el, csak tanulj szorgalmasan!
2012. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!