Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszenek a KICSIT molettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenek a KICSIT molettebb lányok. Szerintetek ezt szégyellnem kéne?

Figyelt kérdés

A haverok néha húznak vele, de köztük is van,aki így van ezzel.

17 vagyok


2010. máj. 9. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene szégyellned? Én miért hagyod hogy Túl sokat szívózzanak veled? :( Ha tényleg idegesítenek, akkor miért nem vagy köcsögbunkó azokkal akik megérdemlik?
2010. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a "kicsit" molettebb? Tank Aranka, te vagy az? :P
2010. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyeld! Sokkal jobb mint egy csont kollekció :)
2010. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is szeretem az ilyen kis "asszonykás" lányokat. Több ilyen bnőm is volt már, hallgattam is eleget a basztatást (főleg olyanoktól, akiknek pl. még nem is volt bnőjük...). Kérd meg őket, hogy hagyják abba, ha nem, akkor ne foglalkozz velük. Ha pedig nagyon idegesítenek, az egyiknek csapj oda. Hidd el, abba fogják hagyni, nekem bevállt még anno :D


18/f

2010. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük, valakinek az ilyen lányokat is kell szeretni:) A lényeg, hogy te jól érezd magad!
2010. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
miért kéne szégyelned?mindenkinek más az ízlése,és szerintem némelyik molett lány sokkal szebb,mint a vékony plázacicák,akiknek se mellük,se seggük.
2010. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gond nincs vele.nem lehet mindenkinek ugyanaz az ízlése. szóval NE SZÉGYELLD MAGAD.TELJESEN NORMÁLIS.
2010. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"miért kéne szégyelned?mindenkinek más az ízlése,és szerintem némelyik molett lány sokkal szebb,mint a vékony plázacicák,akiknek se mellük,se seggük."


A plázáknak is van mellük, seggük, méghozzá szilikon:D

2010. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!