Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ronda embereknek a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda embereknek a ronda emberek tetszenek? (lent)

Figyelt kérdés
Csak mert ha látok az utcán egy nem valami vonzó teremtést és hasonló párja van akkor elgondolkozom hogy a ronda embereknek tényleg bejön a többi ronda vagy csak beletörődött hogy úgyse kap jobbat és kénytelen ezt megszokni?
2011. szept. 9. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én azzal értek inkább egyet ami a kérdésed...."beletörödött" úgymond mert tudja, nem talál jobbat. Aztán ki tudja az is lehet, hgy tettszenek egymásnak. De nézd meg rondának ált. tényleg ronda. Pláza cicának kigyurt vagy buzzancs csávó.
2011. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Fémfaház ***** válasza:

Ez a filozófia egyik legnagyobb problémája XD

Sose tudjuk meg a választ. Ugyan is minden embernek más az ízlése.

2011. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát mivel egy szép csajnak általában helyes pasi jut... a középkategóriás pasik meg elvannak veszve mert szép csajt szeretnének de határesetetek. vagy bejön nekik vagy nem, ha nem akkor maradnak a csúnyácskábbak.
2011. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

(első vagyok)

Jahh....van olyan haver aki elvan szállva egy csajtól milyen gyönyörű. Hát gülü szemei vannak kapa foga pf.. na hagyjuk és görnyedt pupos de azt mondja istennő. Ízlésficam. :)

Tényleg nem tudni, egy olyan mint a tyúk vagy a tojás.

2011. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ronda ember nem létezik, csak igénytelen. És az igénytelenség vonzza az igénytelenséget, tehát amire te gondoltál, igaz. Én még nem láttam "ronda" embert, legfeljebb nem túl szépet, vagy csúnyát, de általában azért voltak azok, mert igénytelenek voltak kívül, belül.
2011. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lárifári.

Egy csomó bombanő van a sztárok között, aki bűn ronda pasival él együtt, vagy fordítva, pl. Pierce Brossmann volt az irigyelt James Bond, döglöttek utána a nők, és mégis egy eléggé dunduska hölgy a felesége, és esze ágában sincs lecserélni.

Kétlem, hogy nem kapnak jobbat.

Egy csajt ismerek, tök odavan egy fiúért, akinek finoman szólva szabálytalan az arcberendezése, de "oooolyan gyönyörűűű naaagy kéééék szeme vaaaaaaan", én már unom hallgatni.

:)

Mindenkinek más a szép.


Szerintem fele-fele.

Aki reálisan látja a dolgokat, az azért tudja, kinél nem érdemes már próbálkoznia.

A legszánalmasabbak a csúnya srácok, amikor hajkurásszák a legszebb lányokat, és mikor semmi nem jön össze hónapokig, még ők k.vázzák le az egész női nemet. De egy átlagos csajnak a közelébe se mennének.

2011. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az eszedbe sem jut, hogy az érzések túlmutatnak a külsőségeken?

Az első szerelmem nagyon jól néz ki, az én szememben a világ legcsodálatosabb embere. Mások szerint egy krapek, aki iszonyú öreg hozzám, és egyáltalán nem vonzó.

2011. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ebben is van valami,de van erre egy ellentmondó igazság is,nyomorék pasik mellett általában mindig bombajónő sétáll kézenfogva
2011. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Amazing ***** válasza:

Figyu, én eléggé ronda ember vagyok és dagadt is.

Az a poén, hogy olyan gyönyörű barátnőm van, hogy ilyet csak álmodni lehet.

Nem igaz hogy rondának ronda ember kell, de általában így van a hülye elméletek miatt...

2011. szept. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
A ronda nőknek nem kell ronda férfi, esetleg ha gazdag. Férfiak közül viszont sokunknak nem a külső a legfontosabb, tehát egy jóképű férfinak lehet akár ronda nője is.
2011. szept. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!