Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikinik tetszenek az...

Milyen bikinik tetszenek az embereknek mostanában? :D

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok olyanokat is linkelni ami kis mellűeknek is jól áll, 10.000 alatt vannak és valahol megis lehet venni őket?
2009. jún. 24. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem olyat vegyél ami neked teccik. én a 3szögre szavazok, megkötős bugyival. az szexi és kismellűeken is jóláll. nekemis kicsi a mellem, mindnehol azt hallom h push up, meg szivacsos bikinit kéne vennem, felpróbáltam pár olyat, de iszonyat néztem ki, összetömörintette az egyébkéntsem túl nagy melleimet, ráadásul a kis kosár sztem elég bénán néz ki, főleg ha fenn meg kibugyog a melled. 3szöget vettem, és folyton azt veszek, mert az áll a legjobban, és sztem szexi, kis mellen is.
2009. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is háromszög és megkötős bugyi. nekem is kis melleim vannak, és a push-up-os fürdőruha olyan hülyén áll! lerí róla, hogy szivacsos. egyébként én 3000 Ftért vettem bikinit a Retroban; a Premier Outletben. Jók vannak.
2009. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3000 a retroban???? ok akkor holnap megyek:D mióta keresek már egyszerű, olcsó 3szögfürdőrucit. amúgy elsővoltam.
2009. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én is csodálkoztam, hogy ennyi:D remélem találsz magadnak :) a kérdező is remélem talál:) 2. vagyok
2009. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tankini is kezd nagy divat lenni! Bár nem tudom, hogy kis mellűeknek is jól áll-e. :)


Sztem tök jól néznek ki.


[link] (bár ez inkább nagy mellű társainknak áll jól)

2009. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez a 3000-ért a retroban engem is meglepett :D A push up-os bikinik nekem se jönnek be, mert... mert nem tudom azt én átverésnek tartom :D Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ;)
2009. jún. 25. 15:24
 7/7 A kérdező kommentje:
A tankini nekem is teccik, csak abba nem lehet szép sexyn lebarnulni :P
2009. jún. 25. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!