Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 9 hónapja vagyunk együtt. Azt mondogatja hogy nagyon szeret,de én nem mindig érzem ezt. Ezt úgy értem,hogy mikor közeledni szeretnék hozzá,pl puszit akarok neki adni,vagy megcsókolni,átölelni,ellenkezik,meg hogy most ne,ilyeneket mondd. Lehet furán hangzik egy fiútól ez,de nem vagyok nyálas,csak szerelmes,és aggaszt hogy ő lehet nem azt érzi amit én. Vagy csak túlreagálom?
2010. dec. 6. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Lehet úgy veszi a közeledésedet, hogy olyasmit szeretnél... szóval nem csak egyszerűen átölelnéd és megcsókolnád, hanem többet akarsz. Talán ettől riad vissza néha.
2010. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!