Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tagadja le hogy éjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja le hogy éjjel nagyon sokáig fent van messengeren/facen?

Figyelt kérdés

Lehet hogy vkivel chatel késői éjjelig? Szinte mindennap már kb 1ig 2ig is fent van messengeren, aztán meg azt mondja hogy de ő azt mondja ez nem igaz, biztos rossz a messenger.

De szerintem semmi baja, mostanában pontosan mutat nekem mindent.

Nem értem mi okból hazudik nekem! ilyen kis dologban,ha nem sumákol vmit.


ma 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem bízol benne, akkor mit akarsz? Ülj le vele beszélni.
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezek ilyenek, mind hazudik sajnos. :(
ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Fuh azonnal menekülnék ilyen kontrollmániás pártól. Nincs jobb dolgod, mint ezt nézegetni? Nincs életed?
ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, ne nézegesd már. Egyébként nekem is csinálta már a messenger hogy aludtam másnak meg zöld voltam. Egy ismerősöm kb mindig fenn van messenger szerint, mikor órákig nem lép be, mert otthon tanít. Na kb ennyire megbízható.
ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Jól le lettem pontozva, de minek hitegessük egymást?

Nyilván van olyan,hogy néha rosszul mutatja..de hogy több alkalommal.. meg gondolom adott okot a csekkolásra,ha a kérdezőnk nézegeti:)

ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

"gondolom adott okot a csekkolásra,ha a kérdezőnk nézegeti:)"


A bolondnak minden ok.

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, mindig jót röhögök az ilyen "a messenger mutatja hogy fent vagy" konteos hulyeken. A messenger lepten nyomon fszsgot mutat de mindegy. 😂
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!