Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lelkiismeret furdalásomnak...

Lelkiismeret furdalásomnak kéne lenni ha éjjel írok valakinek Messengeren és felébred rá?

Figyelt kérdés
Hát miért nem némítja le hogy ne keljen rá fel ha írnak
2022. nov. 2. 02:54
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem kellene, hogy emiatt rossz érzésed legyen. Éjjelre én is halkitok, vagy ki is kapcsolom a telefont.

Mondjuk ha fent vagyok sokáig akkor nem írok éjjel üzenetet az is igaz.

Vagy sms-t írok amit "ütemezetten" előre beállított időpontban küldök el.

2022. nov. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
igen
2022. nov. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Igen, legyen. Mi a francnak írogatsz éjjel bárkire is...?


Ezer oka lehet annak, hogy nem halkítja le, de ezek közül egyik sem az, hogy a te csipogásodra akar felébredni.

2022. nov. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ááá dehogy! Én tíltanálak, örökre!
2022. nov. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

A hisztis válaszoknak mondom, hogy külön az appot is le lehet némítani, nem kell az egész telefont.


Én úgy vettem észre, hogy ez egy bizonyos kor felett probléma. Én pl anyámnak nem szoktam írni este 10 után, de barátoknak simán bármikor és életemben nem panaszkodott még soha senki.

2022. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell éjjel írni?
2022. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

Egy barátnőm van akivel megbeszéltük hogy nem baj ha este írok mert sosem ébred fel ra; neki küldök üzeneteket bármikor, másnak nem.


#5 írta hogy le lehet némítani az appot/telefont, de mi van ha elfelejti az illető? Az ilyesmi előfordul...

Nem hiszem hogy vannak életbevágóan fontos messenger beszélgetések, amik nem várhatnak reggelig.

Én haragudnék ha engem ébresztenének fel, és lenne is lelkifurdalásom ha én ébresztenék fel valakit.

2022. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
időnként véletlenül bekapcsolva marad a net, de az óra érzékeli hogy alszok, így nem kapom meg az értesítéseket, csak ha felkelek, így engem nem érint ez a probléma
2022. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!