Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emailban meg messengeren...

Emailban meg messengeren éjjel 3kor írni a másiknak semennyire se bunkóság?

Figyelt kérdés
Feltételezve hogy alváshoz valószínűleg úgyis lenémította a telefonját és így talán nem kel rá fel. Aztán ha mégis felébred rá az kinek a hibája?
2022. febr. 1. 03:25
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nálam elég erős az az elv, hogy aki álmos az alszik. Ha felriad egy csipogásra akkor nem is álmos.
2022. febr. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én adni venni szoktam a neten, volt, aki azonnal válaszolt éjjel 3-kor. :)

Aztán rájöttem nem kéne ezek után.

Gondoltam reggel, ha felkel, megnézi.

2022. febr. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem szoktak írni éjszaka és én is másoknak, bár legtöbb esetben, akkor írok, ha látom, hogy elérhető

van aki ettől kivétel, tehát bármikor írok neki


én szoktam aludni délután 2-6 között akár és fent szoktam lenni 2-3-ig akár, nem zavar, ha írnak

2022. febr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem főbenjáró bűn, mivel le tudja halkítani, be tudja állítani.

Akkor válaszol, amikor akar.

#2 Ha éjjel 2-kor válaszolsz egy hirdetésre, és azonnal válaszol rá, akkor az jelentheti azt is, hogy ő akkor is aktív.


Bízzunk már ennyire az embertársainkban. :)

2022. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem tartozik bele a bunkóság kategóriájába, valamilyen oknál fogva akkor sikeredett írnia és kész. Biztosan nem kitolásból tette, hogy "majd jól felébreszt vele".

Amióta okos telefonom van, úgyis kikapcsolom a netem lefekvés előtt.

2022. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Inkabb retardalt az, aki a technilogia fejlodesevel nem tud annyit beallitani, hogy meg ha nincs is a telefon lenemitva, ne jelezzen ejjel mindent.
2022. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Ami gáz, hogy OTP éjjel SMS-t küld, hogy leszipkázták a számlavezetési díjat, aztán meg egy újabb sms-t, hogy a számlavezetési díj értesítő díjat is leszipkázták. Hogy ezt nem tudnák 8 után csinálni, vagy az értesítést akkor küldeni.
2022. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!