Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megharagudott rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megharagudott rám, mert nem válaszoltam neki messengeren. Szerinte egész éjjel zöldet mutatott az elérhetőség. Közben én aludtam, nem voltam fent tényleg messengeren. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 10:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és a net se volt bekapcsolva
2020. aug. 20. 10:06
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mivel ha nem lépsz ki az alkalmazásból hanem leteszed pl home gombbal az azsztalra, tálcára, akkor végig zöldet fog mutatni. Nekem is úgy van egész éjszaka, mert nem nyomom ki az alkalmazást. De attól még alszok. Értelmes ember emiatt nem haragszik meg.
2020. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mindig az elérhetőségem zöld, és kb ha 10 percet vagyok fent rajta sokat mondok, mert mindig személyesen beszélek:D Szóval ez semmit nem jelent.


No meg ha egyáltalán megkapom az üzit, mert nálam ez is probléma, mivel van egy "jóakaróm" aki örökké feltöri a dolgokat, és szórakozik..

2020. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

3+

*No meg ha egyáltalán megkapom az üzit, mert nálam ez is probléma, mivel van egy "jóakaróm" aki örökké feltöri a dolgokat, és szórakozik..


Az ismerőseim no meg akik ismernek ezt kivétel nélkül tudják, ezért ha akarnak velem beszélni, mindig hívnak.

2020. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod, akkor miért nem hív fel? Inkább irkál mint egy kisgyerek, meg azt lesi hogy fent vagy-e messengeren?
2020. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van amikor egész nap azt mutatja fent vagyok, de akkor a net be van kapcsolva vagy az alkalmazás nyitva van. De az nem azt jelenti hogy beszélek valakivel. Sőt akkor is elérhetőnek mutat ha csak a face-t nézem, nem?
2020. aug. 20. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
6 Igen.
2020. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam minden verzió és platform máshogy működik, senkinél nem egységes. De felnőtt ember ezen nem akad ki.
2020. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!