Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagy felelős a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy felelős a párod boldogságáért?

Figyelt kérdés
Amikor esetleg párterápiára jártok, de látod a párodon hogy nem boldog bár ő nem mondja de mivel ismered tudod hogy nem az.
ma 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Egy boldogtalan, magaval eleegedtlen embert nem tud boldogga tenni senki. Szerintem a masik boldogsagaert soha nem a par a felelos. Ha pl bunko velem a parom es nem tisztel, akkor az en dolgom tisztelni magam annyira, hogy kiszalljak egy ilyen kapcsolatbol, mert a tiszteletet nem lehet a masiktol kieroszakolni.
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem helyzetfüggő. Bár akkor sem konkrétan felelősnek mondanám magamat, csak ha olyan a probléma, amin tudok és szándékozom is változtatni, csak mondjuk magamtól nem lenne annyira prioritás, pl mittomén összeköltöztünk, de én gci trehány vagyok, de szeretnék összeszedettebb lenni, csak egyedül annyira nem zavart még engem a dolog, de így együtt aktuálisabb a gond, akkor megerőltethetem magamat a békés együttélés miatt. De ha olyan dolgok, amik mélyen a személyiségem része és engem annyira nem is zavarnak, akkor már az ő dolga eldönteni, együtt akar-e ezzel élni, hátha megszokja vagy esetleg mégis megváltozom véletlenül (kis eséllyel), vagy sem.
ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es de a példádból kiindulva végül is a gci trehànysagod is személyiséged része, mert te olyan vagy akapb
ma 08:49
 4/5 A kérdező kommentje:
alapból
ma 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden ember a SAJÁT tetteiért, gondolataiért, érzelmeiért felel. Ezekre van ráhatása. A másik ember tetteiért, gondolataiért, érzelmeiért a másik ember felel.

Azt kell felismerni hogy adott két ember egymáshoz való e minden szempontból, és ha nem akkor tudni kell kimondani hogy vége. Nem a másik ember kell megváltoztatni, mert az csak legfeljebb egy két napig (hétig) fog menni, később újra és újra előjönnek a problémák.

Egyébként egyre több embertől hallom hogy nem boldog, de az anyagiak, lakhatási problémák miatt vannak csak együtt. Mert egyedül még rosszabb helyzetbe kerülnének.

Ma már igen sokan félreteszik a boldogságukat mert rákényszerülnek. Ez persze nem jó, de elvileg felnőtt emberek, mindenki maga dönti el hogy neki mennyi kínlódás fér bele. Lehet hogy nálatok is ez a helyzet?

ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!