Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kiakadt mert kitettem egy híresség képét msnre kitettem. Hogy ő nem akar nézni egy férfit ha velem beszél. Levettem, de utánna megint visszatettem. És elvileg nincs köztünk semmi...
2010. dec. 5. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől vannak nagyobb problémák is a világban :)
2010. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom=) csak bánt. már bocsánatot is kértem.
2010. dec. 5. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha ezen kiakadt, akkor sajnálom, de tök hülye...Normális ember ilyen ostobaságon nem akad ki...ha emiatt szakított, akkor már korábban is akart, csak nem volt elég jó kibúvó..ez se igazán jó, meg kell hogy mondjam.

Vagy pedig..játszik az érzéseiddel, mert "milyen jó szórakozni a másikkal". Én a helyedben nagy ívben leszarnám az ilyet! Bár ez nehéz...tudom.

Sok sikert!:*

2010. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert hülye vagy kislány
2010. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!