Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiút válasszam? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam? (lent)

Figyelt kérdés
2 és fél éve van barátom, szeretem, és ő is mindent megtenne értem. de van egy osztálytársam, szerelmes belém, többször aludtunk már együtt és vtak dolgok... nagyon szeretek vele lenni, mindig megnevettet és ő is fél éve nagyon szeret. segítsetek légyszi, csak normális válaszokra vagyok kiváncsi
2010. dec. 5. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha éreznél valamit a barátod iránt, és lenne benned annyi felelősségtudat amennyire egy párkapcsolatban szükség lenne, akkor nem is szívesen lennél bárki mással.

Sajnos benned ez az érzés nem fejlődött ki. Vagy egyenlőre, vagy nem is fog soha, mert ilyen nők is vannak.

Szerintem hagyd azt a szegény srácot, ne okozz neki fájdalmat. Hagyd ott, aztán azt teszel már amihez csak kedved van.

Hosszabb kapcsolatot csak akkor vállalj majd, hogyha érett leszel hozzá.

2010. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Fasza ember vagy de tényleg.Egy riba*c.
2010. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, én csak azt tudom mondani, hogy azt választ, akit a szíved súg. Ugyanis így nem tévedhetsz. Eyszer voltam már ilyen helyzetben, és az eszemre hallgattam, a szívem helyett, meg is bántam.
2010. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Amelyiket jobban szereted.
2010. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
szakszerü kifejezéssel 1 kib***ott qrva lettél gratulálok
2010. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pontosan így van: egy kikurtk.urva vagy
2010. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Riiiibbbbiiii.
2010. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ótvarnagy riherongy...
2010. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!