Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiút válasszam? HELP!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam? HELP!

Figyelt kérdés

1., szerelmes voltam belé, és majdnem kialakult valami, de külföldre ment tanulni, most itthon van, és talán megint...

2., az egyik ismerősöm bemutat neki, nagyon helyes, és érett, látásból ismerem.

3., évfolyam társam, eddig tetszett volt barátnője, de már nincs.


2010. szept. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok dönteni.

Talán az 1.

2010. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1

a többi eggyáltalán nem is biztos.. úgyértem h kölcsönös a vonzalom.

2010. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amelyiknek több pénze van.
2010. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz belebonyolódni, akkor ne a 2-eset. Az egyesnél meg, mint már előttem is írták talán megvan a közös vonzalom és még szerelmes is voltál (csak voltál?), de a 3. meg csak eddig tetszett, vagy most is? ha az első iránt már elmúlt a szerelem, akkor a 3., mert az csak tetszik, abból még bármi lehet, de ha nem múlt el, akkor az első.

Amúgy húzd ki, és ha elégedetlen leszel a eredménnyel, akkor ne azt. :)

De amúgy meg azt, amelyiknek te is tetszel.

2010. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!